lampy

Źródła światła tworzące atmosferę – czyli o następcach tradycyjnych lamp na sufitach

Nic nie dodaje uroku wnętrzu, równie efektownie jak stosowne oświetlenie. Które kinkiety kupić do przedpokoju, aby już na wejściu każdy odwiedzający poczuł się jak u siebie w mieszkaniu?

Projektanci wnętrz nie doradzają ostrego oświetlenia. Dużo lepszym rozwiązaniem jest wybór dyskretnych lamp umocowanych na ścianach. Nowoczesne kinkiety do przedpokoju to świetna podpowiedź dla tych, którzy w swoim domu wybierają patenty z klasą, ale jednocześnie zgodne z trendami. Ten typ oświetlenia zwyczajowo towarzyszy głównej, dużej lampie zamontowanej na suficie. Ich szeroką ofertę oferuje firma Reccagni Angelo.

Na jej witrynie internetowej każdy może zakupić nowoczesny kinkiet do przedpokoju w różnorodnych modelach – od pionowych, wykonanych w stylu retro, poprzez okrągłe, aż po lampy ozdobione uroczym abażurem. Produkty Reccagni Angelo wyprodukowane są z najwyższą precyzją, z wyjątkowej jakości surowców. Różne warianty różnią się również liczbą źródeł światła. Konsument może wybrać podwójne ewentualnie pojedyncze kinkiety, w zależności od swoich oczekiwań. Wszystkie kinkiety sygnowane logo Reccagni Angelo można zakupić poprzez Internet, od razu na witrynie producenta lub w sklepach online. Ci, którzy nie wiedzą, jak udekorować wnętrze, mogą szukać natchnienia w sieci.

oświetlenie sufitowe
Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com

Po wprowadzeniu w wyszukiwarkę frazy „oświetlenie nowoczesne”, otrzymają spis licznych blogów, witryn oraz for internetowych z sugestiami. Ich twórcy doradzają, które wzory lamp sprawdzają się najlepiej, wymieniają się uwagami na temat firmy Reccagni Angelo oraz doradzają, jak oryginalnie zagospodarować wnętrze. Nowoczesne kinkiety do przedpokoju umieszczone na ścianie mogą być zarazem wsparciem, ale też alternatywą dla klasycznych sufitowych lamp.

Oświetlenie nowoczesne niekoniecznie równa się wybór ekstrawaganckich abażurów. Według marki Reccagni Angelo to dyskretne, klasyczne kinkiety nadające wnętrzu wyjątkowego klimatu. Z bogatej oferty marki nawet wyjątkowo wymagający kupujący znajdzie coś dla siebie.