fototapeta - kwiaty

Zmień własny mieszkanie na lato

Zdarza się, że nachodzi nas ochota by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Szczególnie gdy wiosna puka do naszych drzwi. Za oknem nowe, weselsze pejzaże, w powietrzu czuć wiosnę, a nam z trudem przychodzi usiedzieć w miejscu. Pole do popisu mamy ogromne, albowiem wiosna sprzyja eksperymentowaniu oraz zabawie.

Najprościej jest zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie sztampowe|. Zdjęcia? Nuda. Może coś bardziej wyszukanego? Jeśli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie ciekawej tapety w sztukaterię. Jednak zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywoła fototapeta na całą ścianę!

fototapeta do pokoju dziecięcego
Autor: Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Tak długo niewidziane fototapety właśnie przechodzą swój wielki comeback i stawiają się na salonach w nowym imagu. To już nie są wyblakłe palmy czy nudne widoczki. W obecnej chwili fototapety do salonu to prawdziwe dzieła sztuki, które potrafią wprawić w osłupienie niejednego z nas. Tutaj możesz obejrzeć propozycje: .

To zapierające dech w piersiach obrazy, ale także najnowsze materiały i techniki druku.Jasny żyrandole (polecana strona) z oknami wychodzącymi na stronę południową nie jest już przeszkodą, energetyczne kolory wprawiały nas w dobry nastrój przez wiele lat. Tylko fototapety tak niesamowicie ożywią nasz salon!

przykładowa fototapeta
Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli marzy nam się aby choć na chwilę przenieść się do ukochanych Włoch, możemy zdecydować się na fototapety z motywem uliczek. Twój żyrandole (hiperłącze do serwisu) stanie się oazą spokoju, z rozgrzanymi od słońca domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Patrząc na taki obraz widzimy obiekty, które są daleko i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju – otrzymujemy większą głębię. Istotną zaletą fototapet jest niski koszt zakupu a także, możliwość samodzielnego położenia.

W sieci znajdziemy wiele sklepów, które przeniosą nas na Południe Europy. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: fototapety uliczki (takie i podobne tu: ), a nasz salon na nowo nas zachwyci. Istnieją fototapety, które możemy zmywać, jeśli się ubrudzą, w związku z tym bez problemu możemy zapraszać gości, organizować spotkania czy dziecięce bale.

Fototapety spowodują, iż nasze wnętrze cały czas będzie będzie budziło nieustanny zachwyt, a jeśli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze czy bardziej nastrojowe.