Zlewozmywaki Deante, Franke, Teka

Nieodłączną częścią wyposażenia praktycznie każdej kuchni jest zlewozmywak. Jeżeli nawet ktoś posiada zmywarkę, to bez nawet małego zlewozmywaka trudno sobie poradzić. Producenci oferują bardzo szeroką propozycję zlewozmywaków, różnią się one ilością komór, wielkością ociekacza a przede wszystkim materiałem, z którego zostały wykonane. Jeszcze do niedawna najpopularniejsze były zlewy wykonane z nierdzewnej stali, ale dzisiaj coraz częściej klienci decydują się na modele zrobione z innych materiałów.

mycie naczyń w zlewozmywaku

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Na przykład Zlewozmywak Deante Solo ZHS 0503 to typowa konstrukcja ze stali na dwie komory i nie mająca ociekacza. Posiada on jedną dużą komorę na większe naczynia i drugą mniejszą, która jest przeznaczona na przykład na na sztućce albo szklanki.

Jeśli pragniesz bezzwłocznie znaleźć zbliżone artykuły odnoszące się do tego problemu, zobacz dodatkowe info (www.marmex.pl/meble-systemowe/) na innej tego rodzaju witrynie.

Nie ma on ociekacza, lecz wielu klientów go nie potrzebuje, a dzięki eleganckiemu wzornictwu jest bardzo popularny.

W ostatnich latach sporo zlewozmywaków (jeśli chcesz wiedzieć zerknij tu) jest produkowanych z materiału nazwanego Tectonite. W porównaniu ze stalą zlewy wykonane z tego surowca są bardzo lekkie, solidne a także odporne na zadrapania i czynniki chemiczne. Na etapie produkcji takim zlewozmywakom można nadać dowolne kształty, tak więc osoby zajmujące się wzornictwem będą tu mieć duże pole do popisu. Na przykład Zlewozmywak Franke Sirius SID 611-78 posiada zwyczajny kształt prostokąta, z jedną dużą komorą i sporym ociekaczem. Ciemna kolorystyka doskonale będzie się nadawać do eleganckich, stylowych kuchni, a głęboka komora zapewnia dużo wygody i funkcjonalności. Podobny stylistycznie, lecz trochę dłuższy jest Zlewozmywak Franke Sirius SID 651 onyks 114.0181.979. Porównując go z poprzednim modelem (więcej: Zlewozmywak Teka Kea 60 B-TG antracyt 88795) posiada on drugą, niewielką komorę, która ogromnie może się przydać w mieszkaniach z większą ilością domowników. Oba wcześniej opisywane zlewozmywaki zamontować można w każdą stronę, dzięki temu można je właściwie dostosować do kuchennego wnętrza.

Kolejnym chętnie wykorzystywanym surowcem podczas wytwarzaniu zlewozmywaków stał się Tegranit, i właśnie z niego jest na przykład wykonany Zlewozmywak Teka Kea 60 B-TG antracyt 88795. Surowiec ten także cechuje wysoka odporność na zarysowania i środki kuchenne, jednak on jest nieco cięższy od Tectonite.