Zestawy naczyń firmy Tefal

Aby zjadać smacznie, trzeba dobrze gotować. A gotowanie to sztuka. Każdy może tej sztuki nauczyć, ale można również pomyśleć o ułatwieniach, jakie ze sobą niosą dobrej jakości garnki i patelnie, z których na co dzień się korzysta w kuchni. Od dziesięcioleci na rynku są dostępne naczynia najlepszych firm o wieloletniej tradycji, których produkty zapewniają najwyższą jakość przygotowywanych potraw. Wśród najbardziej znanych od lat wymieniana jest marka Cefal, ze swoimi metalowymi produktami oraz trochę młodszą serią naczyń mających odłączane rączki.

patelnia Tefal

Autor: Karrie Nodalo
Źródło: http://www.flickr.com
To przemyślane i dopracowane naczynia, wykonane z najwyższej jakości materiałów, o grubym i stabilnym spodzie. Ostatnio są oferowane ciekawe zestawy naczyń Tefal (tu zobaczysz więcej), a w ich gronie na przykład Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 12 cz (6 garnków) C778S154 C7786454. To komplet składający się z wysokiej jakości garnków oraz rondla wraz z przykrywkami dopasowanymi do każdej średnicy. Połączenie jakości i funkcjonalności zapewnia możliwość przygotowania każdej potrawy bez ryzyka przypaleń. Zestaw używać można w piekarnikach oraz na kuchniach elektrycznych.

talerze

Autor: Lexi Blue
Źródło: http://www.flickr.com

Podobny asortyment jest proponowany w zestawie Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 14 cz (7 garnków) C778S154 C7786454 C7786354, w którym elementem dodatkowym jest garnek wysoki razem z dedykowaną do niego przykrywką. Aby móc przygotować każdą wymarzoną potrawę, w kuchni nie może zabraknąć patelni z rodzaju wok. To specyficzny rodzaj naczynia, w którym można przygotowywać zwłaszcza dania azjatyckie. Jego ogromnym plusem jest zmniejszenie czasu przygotowania posiłków oraz całkowite zachowanie wartości odżywczych w stosowanych składnikach. Dzięki specyficznemu kształtowi lekko stożkowemu energia cieplna równomiernie się rozprowadza. Jeżeli spodobały Ciebie się takie zestawy, sprawdź zestaw garnków 9 cz. L5279572 Tefal ingenio, aby wiedzieć więcej.

Pozycją wartą rozpatrzenia jest Tefal patelnia wok Talent 28cm E44019.

Czy po przeczytaniu tego artykułu udało Ci się wynieść coś fascynującego? Jeżeli tak, to zgłąb pozostałe informacje tu (https://www.abimeble.pl/donice-i-rosliny/) – zapewne wciągną Cię bez reszty.

To model patelni wykonany z wysokiej jakości materiału nieprzywieralnego pokrytego na zewnątrz specjalną powłoką. Gruby spód gwarantuje doskonałe efekty przy gotowaniu i znaczne obniża czas przygotowania potrawy.

Poszukujesz ekstra treści, żeby poszerzyć swą wiedzę na ten temat? Zapraszamy do następnego tekstu. Wyszukasz go na portalu pod linkiem.

Tak samo ciekawy jest Tefal Revelation Wok indukcja O 28cm C21019, posiada on podobne cechy a jest nieco tańszy.