Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Zastosowanie fotolaminatów na drzwiach i meblach

Czy wiesz, że wystarczy 20 minut, aby całkowicie odmienić wygląd wnętrza? Jeśli fronty mebli już przed laty utracił swój czar, można użyć ich nawierzchnię do wykreowania nowej aranżacji. Perfekcyjnie nadają się do tego wielkoformatowe fotolaminaty, ukazujące interesujące grafiki i zdjęcia lub fototapety.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Kupno nowych mebli to nietania inwestycja. Zamiast usuwać leciwe meble, warto ofiarować im kolejne życie i modny image. Fronty meblowe i drzwi obklejone fotolaminatem mogą być atrakcyjnym fragmentem w supernowoczesnej aranżacji wnętrza.

Montowanie fotolaminatu nie różni się niczym od naklejanie zwyczajnej naklejki. Dekoracja składa się z trzech warstw: zdjęcia, folii i laminatu, połączonych w pojedynczy arkusz gotowy do aplikacji na daną powierzchnię. Wymiar mebla lub drzwi nie jest ważne, ponieważ fotolaminaty robione są na osobiste zlecenie.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Fotolaminaty są wytrzymałe na powierzchowne uszkodzenia i zabrudzenia. Nawierzchnię okleiny można wyczyścić przy pomocy delikatnej, zwilgotniałej ściereczki. Fotolaminaty, w przeciwieństwie do większości fototapet, są wodoodporne, dzięki czemu można używać je też na powierzchniach narażonych na częsty kontakt ( http://dzwigmar.pl/kontakt.html ) z wilgocią, np. w łazience, kuchni i ubikacji.

Wybór grafiki oraz kolorystyki na nowoczesne fototapety czy też fotolaminat zależy od stylu, w którym ma być urządzone wnętrze i indywidualnego smaku.

Nie masz pewności co do tego tematu? Najlepiej sprawdź szczegóły meble kuchenne warszawa opublikowane dokładnie tu. Wszystko zostało dokładnie przedstawione.

Widok może ukazywać każdą tematykę, np. zdjęcie z urlopu, fantazyjne kształty, panoramę miasta, ukochane motywy, pojazdy bądź zwierzęta.

Zobacz więcej na: