żarówka

Żarówki LED ar111 – wspaniała forma ulicznego oświetlenia

Oświetlenie uliczne pełni nadzwyczaj znaczącą rolę w naszych czasach, ponieważ oświetla całe miasta, drogi oraz ulice w momencie gdy zapada zmierzch. Z pewnością trudno wyobrazić sobie wyjście na wieczorny spacer kiedy nie funkcjonowałoby żadne oświetlenie uliczne. Do oświetlenia ulicznego selekcjonowane są mocne żarówki, jakie dają stosowną ilość światła by oświetlić mrok, i także charakteryzują się wydajnością. Do takich żarówek przynależą w szczególności żarówki led ar111.

żarówka
Autor: Thank you for visiting my page.
Źródło: http://www.flickr.com
Ten rodzaj żarówki charakteryzuje się świetnymi parametrami. Jest to wysokiej jakości żarówka, która została skonstruowana solidnie oraz trwale, dlatego nie wolno odmówić jej wysokiej jakości. Co więcej żarówki LED ar111 są aktualnie dostępne w faktycznie atrakcyjnych, dogodnych cenach na rynku.

Omawiana problematyka jest dla pewnych osób nieco dyskusyjna. Jeżeli chcesz przeczytać inne zdania na omawiane tu zagadnienie, to przeczytaj więcej opinii na ten temat.

Wielką zaletą tej żarówki jest to, że ma ona niezmiernie dużą oszczędność energii – aż do 90 procent, ma również stałonapięciowy system zasilania diod, dodatkowo wytwórca zadbał także o brak emisji IR oraz UV.

Barwa światła żarówki LED ar111 to między innymi światło białe ciepłe 2700K bądź także inne typy światła, takie jak na przykład światło białe zimne bądź też białe dzienne (w zależności od konkretnego typu), kąt światła wynosi 38 stopni, zaś

żarówka
Autor: Gerald Grote
Źródło: http://www.flickr.com

witalność owej żarówki to aż 30 tysięcy godzin! Do tego temperatura pracy tego modelu to od -20 do 40 stopni Celsjusza. Jest ona też odporna na rozmaite czynniki zewnętrzne, powinno się też dodać, że niezwykle prędko się nagrzewa, ponieważ czas nagrzewania wynosi mniej aniżeli jedna sekunda.

Żarówki LED ar111 to jedne z lepszych żarówek na rynku, które idealnie sprawdzą się w charakterze oświetlenia ulicznego. Powinno się także dodać, że obecnie technologia LED ogromnie żywiołowo się rozwija, w związku z tym żarówki wyprodukowane w technologii ledowej bezsprzecznie można zaliczyć do perfekcyjnych wynalazków naszych czasów. Charakteryzuje je ogromnie wiele walorów, o niektórych wspomnieliśmy już nieco wcześniej, chociaż z pewnością żarówki ledowe mają jeszcze wiele innych fenomenalnych cech i zalet.