Łazienka minimalistyczna - Antado

Zanim kupisz armaturę do łazienki, zobacz dobre warianty mebli łazienkowych

Nasze wnętrze stają się co raz piękniejsze. Powoli przykładamy ogromną wagę do zagadnień aranżacji wnętrz. Wiemy już ,że w dobrze poukładanej przestrzeni przebywa się nam o wiele lepiej. Praktyczne spożytkowanie najmniejszego kawałka podłogi pozwala nam zaoszczędzić wiele powierzchni. Przekonaliśmy się do nietypowych aranżacji. W końcu, to już nie ten okres, gdy wszystkie mieszkania wyglądały identycznie. Odkryliśmy też moc detalu. Mocny szczegół potrafi zmienić charakter każdego pomieszczenia.

Meble łazienkowe Antado - FIESTA
Autor: ANTADO

Tym bardziej, zadziwia fakt, że ciągle tak mało czasu poświęcamy bardzo ważnemu wnętrzu w naszym mieszkaniu. W końcu łazienka to wyjątkowe pomieszczenie, w którym nie tylko troszczymy się o swoją urodę, ale też odpoczywamy po męczącym dniu. Pomysłów na urządzenie tego wnętrza jest całe mnóstwo. Powstają nawet markety w całości poświęcone właśnie łazience.

Główna reguła jest taka, że nie należy tego pomieszczenia za bardzo zagracać. Zwykle mamy do dyspozycji niewielką powierzchnię, którą powinniśmy mądrze urządzić. Szafki łazienkowe nie powinny zajmować zbyt wiele miejsca. W centralnym punkcie powinna zostać usytuowana wanna lub natrysk, zależnie od tego, który element wyposażenia wolimy.

Nowoczesne meble łazienkowe
Autor: wiccahwang
Źródło: http://www.flickr.com

Niejeden producent szafek łazienkowych ( polecana strona: antado.com.plpolecana strona: posiada w swojej ofercie dużo modeli. Naprawdę, teraz można poszaleć, meblując to pomieszczenie. Co raz więcej osób decyduje się na meble stylizowane na zamkowe komnaty. Fantazyjne umywalki, wanny na lwich stopkach i mnóstwo innych gadżetów z epoki tworzą niezwykły klimat. Bardzo popularne są także łazienki urządzane na wzór starożytnych łaźni, które pozwolą nam się porządnie zrelaksować.

Kolekcje mebli łazienkowych (więcej) to wielkie pole do popisu dla projektantów. Dzisiejszy klient jest bardzo wymagający i standardowe rozwiązania nie są mile widziane. Każdy robi wszystko, aby jego łazienka była inna niż wszystkie. Dlatego też próbujemy ją oryginalnie udekorować obrazami lub żywymi kwiatami. Współczesne łazienki bardzo często przypominają po prostu pokój z wanną, w którym znajdziemy półki z książkami i wygodne siedziska.