podłoga dębowa

Wykończenie mieszkania: parkiet z deski dębowej.

Podłogi z drewna charakteryzuje bogaty rysunek oraz dobra widoczność słojów, co w dyskretny sposób podkreśla związek stylu wykończenia z naturą. Obecnie na rynku oferowane są deski z różnych typów drzew, ale niezmienne najczęściej wybieranym materiałem jest dąb. Jego ciepła estetyka nadaje pomieszczeniom niesamowity klimat.

podłoga dębowa
Deska podłogowa to materiał, jaki możemy zastosowań w każdym pomieszczeniu – korytarzu, sypialni, kuchni, jadalni, salonie, pokoju dziecka, a nawet łazience – zerknij na ofertę desek podłogowych. Obecnie popularny styl skandynawski pozwala na zastosowanie wysokiej jakości surowca, jakim jest deska dębowa (https://www.belbazaar.pl/46-meble-debowe-lisboa) – zasięgnij porady na Taka deska jest bardzo odporna na ścieranie, ale poddaje się także impregnacji i zabiegom pielęgnacyjnym, jak bejcowanie oraz malowanie. Aktualnie deska – dowiedz się więcej o prasa stolarska -> www.mardrew.pl/mk,44,prasy.html – dębowa pojawia się we wnętrzach w swojej naturalnej formie, ale często jest również zabarwiana na biało, dzięki czemu jeszcze bardziej współgra ze stylistyką scandi i równie dobrze może być elementem wykończenia w duchu vinted.

Deska podłogowa to inwestycja na lata. Jest trwała, można ją poddawać odświeżaniu, a poza tym jest po prostu piękna i dodaje uroku całemu wnętrzu. Niektóre modele desek umożliwiają również układanie podłoża w jodełkę lub formę kwadratów, co dodaje wnętrzu nietuzinkowy koloryt. Poza tym, drewno wykazuje dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną. Jeżeli w naszym mieszkaniu wykonano docieplanie podłogowe wodne, absolutnie nie jest to przeszkodą, aby wykończyć podłoże deską. Deska również świetnie odnajduje się w nowoczesnych wnętrzach. Należy jednak pamiętać, iż w przypadku ogrzewania podłogowego wskazana jest deska trójwarstwowa i odpowiednio cienka, tak aby nie hamowała przepływu ciepła. Oczywiście za deskę podłogową będziemy musieli zapłacić więcej aniżeli za imitujące drewno panele – cena za metr kwadratowy waha się w granicach 100 – 300 zł, jednak kiedy wstając z łóżka poczujemy miłe ciepło drewna pod stopami będziemy pewni, że to był trafny wybór! Deska podłogowa to najwłaściwsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie naturalne i wytrzymałe rozwiązania oraz estetykę.