łazienki

Wszyscy wiemy, że remonty to makabra – zwykle ciągną się dłużej oraz są droższe, niż byśmy chcieli – z tego powodu czasami wystarczy niewielka zmiana

Całkowity remont łazienki to horror senny dla wielu osób. Czy znaczy to jednak, że nie ma sensu podejmować się zagadnienia, które za cel obrało sobie udoskonalenie wyglądu tego wnętrza? oczywiście, że nie.
Czasami nie ma potrzeby kłóć płytki oraz kupować nowej wanny.

łazienki
Autor: Lee Haywood
Źródło: http://www.flickr.com
umywalka ścienna
Autor: UBM
Źródło: UBM
Jesień-Zima 2012 we wnętrzach
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Dobre będzie symboliczne odnowienie – wymiana deski klozetowej na taką z pięknym nadrukiem, postawienie kilku świeczek, dodanie plakatu w pasujących odcieniach lub zmiana umywalki, gdyż poprzednia jest już zbyt sfatygowana. Doprawdy nie trzeba inwestować dużo czasu i kasy, aby nasza łazienka zyskała nowe oblicze. Umywalka ścienna nierzadko nie jest sporym kosztem, a może odmienić wystrój ( aranżacja wnętrz online ) łazienki, jeśli tylko niewiele pomarzymy. Jeśli mamy wystarczająco dużą łazienkę możemy zakupić umywalkę dla dwóch osób – czyli większą. Jest to mała forma komfortu, gdyż wówczas z partnerem posiadamy każdy swoją stronę umywalki z lustrem. Jeśli pragniemy zaszaleć jeszcze mocniej może spodoba nam się umywalka ścienna w odmiennym odcieniu aniżeli biały. Powinniśmy tylko wnikliwie podumać czy tego pragniemy, ponieważ ciężko będzie wyrzucić całą umywalkę, gdy znudzi nam się jej kolor.

Biały jednak zawsze był i będzie odcieniem eleganckim i bezpiecznym podczas urządzania jakiegoś pomieszczenia.
Trzeba raz na jakiś inwestować w drobne zmiany w naszym domu, które nie będą nazbyt drogie, ale dadzą nam poczucie nowego designu – jest to niezwykle przyjemna sprawa.

Bezkonkurencyjne oferty, atrakcyjne ceny! To wszystko jest tutaj, sprawdź, spójrz na serwis (http://wphw.pl/bielizniarki), a bez dwóch zdań się nie rozczarujesz!

Spróbujcie sami!