lampa wisząca

Jak właściwie oświetlić swoje wnętrza?

Wiadoma sprawa – w tym kraju jak choćby nasza Polska, czymś niezmiernie ważnym jest to by nigdy nie zapominać jak wielce ważną rolę odgrywa temat odpowiedniego oświetlenia. Jeśli klimat w Polsce jest dosyć pochmurny, a przynajmniej porównując do Brazylii, Nowej Zelandii albo Hiszpanii, to powinniśmy jakoś ułatwiać swoje funkcjonowanie. Fajnie, że tak naprawdę mamy jakiekolwiek możliwości, dzięki to którym wreszcie będziemy mieli możliwość przyjemnie oświetlić własne mieszkanie!

Continue reading

kominek

Jak wybrać najlepszy kominek oraz akcesoria, bez których się nie obejdziesz?

Jeśli posiadasz własny dom albo właśnie jesteś w środku jego budowy, zapewne wielokrotnie rozmyślałeś o kominku. Ciepło oraz blask płomieni urozmaica każdy wieczór, szczególnie ten podczas zimy, gdy na dworze panuje mroźna, nieprzyjemna aura, a śnieg naprawdę mocno pada. Wtedy nie marzymy o niczym innym, aniżeli o szklance gorącej herbaty bądź filiżance ulubionej kawy oraz chwilach spędzonych przy żarzącym się kominku. Takie marzenia można zrealizować, wystarczy wiedzieć, co będzie nam potrzebne.

Continue reading

galeria handlowa

Bogactwo pomysłów na nowe projekty – opinie zadowolonych klientów

Spore doświadczenie naszych architektów idzie w parze z ich zaangażowaniem w realizację każdego następnego projektu. Moc możliwości do wyboru powoduje, że klienci żywią duże zainteresowanie ofertą. Biorąc pod rozwagę projektowanie wnętrz Warszawa jako stolica kraju chwali się współpracą cenionych oraz najbardziej doświadczonych fachowców w tej dziedzinie. Tworzone przez nich projekty wygrywały szereg najważniejszych w branży konkursów i rankingów.

Continue reading

images

Ozdoby – odmień wnętrze mieszkania

Mieszkanie jest doskonałym polem do popisu dla wszelkich twórców dekoracji. Obecnie coraz więcej osób posiadających talent manualny zajmuje się produkcją takich ozdób. Niektórzy robią to tylko dla siebie i przykładowo jako upominek dla bliskich osób, pozostali próbują sprzedawać. Na tego typu produkty jest spory popyt, szczególnie jeśli są wykonane z pomysłem.

Continue reading