osiedle deweloperskie

Własne mieszkanie? Chcesz od dewelopera? Pamiętaj jednakowoż, by zawsze wybierać oferty zaufanych firm

Deweloper w ostatnich latach stał się dość zauważalną oraz docenioną osobą na rynku nieruchomości. Kto to jest właściwie? Jest to osoba, jaka wykłada własne oszczędności na budowę nieruchomości, a następnie ją sprzedaje za pewnym pośrednictwem, najczęściej agentów do spraw obrotu nieruchomościami.

nieruchomości
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Większość deweloperów rezygnuje z wykańczania wnętrz przy jednoczesnym obniżeniu ceny zakupu mieszkania za metr kwadratowy. Tego typu typy domów deweloperskich są sprzedawane w tak zwanym ”standardzie deweloperskim”, jednak innym dla różnych deweloperów. Stąd więc przed podjęciem decyzji kupna jeszcze niezbudowanego mieszkania powinniśmy zastanowić oraz dowiedzieć się, co dla danego dewelopera jest określane mianem standard. Jednakże tego typu sprzedaż niewykończonego mieszkania zdarza się tylko w Polsce. Na zachodzie popularne w sprzedaży są jedynie mieszkania całkowicie wykończone. Jeszcze w początkach lat 90-tych deweloperzy wykańczali mieszkania stosując tzw. „ biały montaż” zapewniając w zamian stawkę na ukończenie każdego metra kwadratowego. Głównie chodziło tutaj o położenie płytek, paneli czy pomalowanie ścian.

W dzisiejszych czasach klienci decydujący się na tego typu projekty domów wolą je sobie sami zaaranżować i udekorować. Dużo ludzi w swym życiu miało wiele niezbyt przyjemnych przypadków, w jakich to zostali oszukani i okradziono ich z ogromnych pieniędzy. Tacy istotnie ludzie będą mieć w przyszłości bardziej znaczny dystans do różnorodnych firm i zakładów lub do normalnych ludzi upodobniających się do tego typu właśnie inwestycji. Stąd więc powinniśmy myśleć trzeźwo oraz racjonalnie w takich sytuacjach. Deweloperzy tacy jak ten, jacy to budują swe domu, a następnie sprzedają i puszczają na rynek i udostępniają innym osobom z pewnością mieli w swym życiu sporo takich zdarzeń i wiele razy byli skłaniani do popełnienia błędu. Niestety w naszym społeczeństwie ciągle istnieje wiele takich osób i warto się od nich w ogóle odizolować i nie utrzymywać kontaktu. Należy korzystać z usług biur deweloperskich takich jak ta: Firma Archicom we Wrocławiu.

budowa mieszkań od dewelopera
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak osoba, jaka zamierza zrobić coś niedobrego, potrafi faktycznie dobrze nas zbajerować. Stąd więc robiąc tak poważne i przyszłościowe zakupy, powinniśmy robić to u jak najbardziej zaufanych oraz cenionych firm, jak Archicom Wrocław, u których oszukaństwo równa się praktycznie z zerem. Wiadomo bowiem, że nikt z nas nie chciałby być oszukany i jak wiadomo dla nikogo z nas nie będzie to miłe.