Dostojna łazienka w stylu Art Deco

Wanna – rozluźnienie i odpoczynek dla każdego domownika

Wiele osób jest zdania, rozpoczynając remont łazienki, że znalezienie odpowiedniej wanny nie będzie stanowić dla nich żadnego problemu. Ale gdy rozpoczynają szukanie, to nagle się okazuje, że wybranie odpowiedniego modelu wcale tak proste i łatwe nie będzie. A wybierać rzeczywiście jest w czym, wytwórcy proponują takie bogactwo wzorów i wymiarów, że na samo obejrzenie wszystkiego trzeba zarezerwować sporo czasu. Poza tym można wybierać pomiędzy wannami akrylowymi, które cieszą się największą popularnością, a wykonanymi ze stali.

wanna
Autor: Coram Poland
Źródło: Coram Poland
Wanny z akrylu są produkowane w paru różnych rodzajach. Rzecz jasna najwięcej jest wanien prostokątnych, o długościach nawet do dwóch metrów. Dzięki szerokiej ofercie rozmiarów można dobrać długość wanny do praktycznie każdej łazienki. Lecz samo zdecydowanie się na wannę prostokątną do dopiero wstęp do dalszych wyborów.

Akryl jest materiałem, z jakiego można wykonywać skomplikowane kształty, i z tego też powodu akrylowe wanny posiadają dość różnorodne wnętrza.

Jeśli jesteś zdania, że znajdziesz przyciągające oko treści w sieci, to przejdź (http://www.anir.pl/galerie/obudowa-pralki-fornir-debowy/) do opisywanego problemu oraz kliknij w odsyłacz znajdujący się tu.

Przykładowo Wanna Cersanit Virgo 160×75 S301-046 ma wewnętrzny kształt z ostrymi krawędziami, przy tym jest bardzo głęboka i pojemna, ale wiele modeli ma znacznie bardzie łagodne owale i krzywizny. Tu warto pomyśleć nad swoimi oczekiwaniami, jeśli ktoś lubi długo odpoczywać w kąpieli to powinien poszukać wanny, w której będzie się mógł położyć wygodnie.

W obszerniejszych łazienkach doskonale mogą się sprawdzić narożne wanny. Przeważnie potrzebują one trochę więcej miejsca niż modele prostokątne, ale za to dużo lepiej wykorzystują przeważnie niewykorzystane kąty w łazience. Wanny narożne z powodu swego kształtu mogą mieć wygodne i szerokie wnętrze, co docenią na pewno osoby lubiące relaks w wodzie, a jednym z najbardziej popularnych modeli tego typu jest Wanna Cersanit Joanna 150×95 S301-007 lewa (sprawdź cenę). Mimo niewielkiej długości ma ona prawie 200 litrów pojemności, dzięki czemu kąpiel w niej jest bardzo wygodna. Za to jeśli ktoś nie lubi akrylu i woli oryginalne rozwiązania, to zainspirować go może niezwykle elegancka Wanna Kaldewei Classic Duo Oval 180×80 291200010001, zrobiona w całości z wysokogatunkowej stali.