W wielu naszych regionach stan powietrza jest okropny — warto zatem kupić oczyszczacz

Polska niestety znajduje się na szczycie okropnej listy najbardziej zanieczyszczonych miast na świecie. Smog męczy wszystkich Polaków.

poddasze

Źródło: pixabay.com
Pokój z kominkiem

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
oczyszczacz powietrza

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
To jest niewybaczalne, ale niestety w wielu polskich miejscowości jest bardzo zanieczyszczone powietrze. Niejednokrotnie wyprzedzamy w tym okropnym rankingu choćby i Chiny. Politycy twierdzą, że spororobią, żeby ulepszyć sytuację. Jednak wymiernych zmian raczej nie można dostrzec. Zatem powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce — oczywiście na tyle, na ile możemy. Najważniejszą rzeczą będzie kupienie do mieszkania oczyszczacza. To w ogromnej mierze pomoże nam zminimalizować ilość groźnych pyłów w powietrzu. Możemy również wymusić na przedszkolu lub szkole, do których chodzą nasze pociechy, by też zamówiły taki sprzęt. Dobry oczyszczacz powietrza musi przede wszystkim rozprawiać się z drobinkami PM 2,5, które są dla nas najbardziej groźne, ponieważ nasze płuca nie potrafią się z nich samodzielnie oczyścić. Najlepiej byłoby znaleźć taką markę, która jest powszechnie znana i doceniana. Wtedy będziemy mieli pewność, że urządzenie jest najlepszej jakości. Oczywiście przed zakupem powinniśmy poczytać oceny w internecie.

Po znacznie więcej info serdecznie zapraszam na (http://transcomp.pl/) stronę internetową. Nie wahaj się – polepsz wiedzę na temat omówiony w artykule.

Możemy również zastanowić się, czy nie kupić już od razu oczyszczacza połączonego z nawilżaczem.

Będzie to rewelacyjny pomysł, ponieważ ogrzewanie zimą szalenie wysusza powietrze. Może to prowadzić do łzawienia oczu albo wiecznego podrażnienia gardła, w szczególności u małych dzieci.