W jakim miejscu powinna być umieszczona domowa garderoba, żeby nie zawadzała innym domownikom?

Dla niektórych ludzi ciekawostką mogłoby być to, że wiele budynków wolnostojących ma przynajmniej jedno wspólne miejsce z niemalże każdym teatrem.

Smerfastyczna pościel

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
..I nie jest to ani pokoik, gdzie trzyma się stare rekwizyty, ani np. siedzenia.
Przedszkole

Autor: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl
Jest to o wiele ważniejsze miejsce pod nazwą garderoba. W wypadku domu jednorodzinnego to zazwyczaj miejsce, gdzie trzyma się swoją odzież. Dodatkowo stanowisko to mogłoby zostać połączone z sypialnią i łazienką. Garderoba jest aktualnie niezwykle często stosowanym w mieszkaniach pomieszczeniem, ponieważ każda pani lubi troszczyć się o swoją atrakcyjność. Mieści się w tamtym miejscu duże lustro – sprawdź stronę -, szafka określana jako toaletka i naturalnie haczyki na wszystkie ubrania. Ciekawym wyjściem jest usytuowanie wieszaczków we wnętrzu znacznej, zajmującej całą ścianę szafy, na drzwiach jakiej usytuowane jest niezwykle obszerne dodatkowe lustro (pokaż szczegóły). Taka domowa garderoba często znajduje się na piętrze, dzięki czemu (dzięki między innymi oknom dachowym) może być lokalem bardzo jasnym, a duża część produktów nie będzie zawadzać innym domownikom podczas ich powszednich zajęć.
W naszym języku funkcjonuje niezwykle dużo homonimów, czyli wyrazów brzmiących w jednakowy sposób, lecz posiadających przeróżne znaczenia. Podobnie jest w tym wypadku, ponieważ garderoba to również stanowisko, w którym aktor przygotowuje się do swojej roli.

Pomieszczenie posiada podobną funkcję, przy czym zamiast zwykłych ubrań, znajdują się w tamtym miejscu różnorodnego rodzaju kostiumy. Taka teatralna garderoba może także służyć jako miejsce, w którym aktorzy wypoczywają podczas antraktów, zatem przerw w przedstawieniu.