zdjęcia na ścianie

W jaki sposób wieszać fotografie na ścianach? To banalnie łatwe! Dowiedz się więcej z naszego artykułu!

Regał w moim pokoju zapełniony jest dużymi albumami ze zdjęciami. Uwielbiam wykonywać zdjęcia, zarówno aparatem w moim smartfonie jak i aparatem cyfrowym. Po wakacjach przywożę masę zdjęć przyjaciół, humorystycznych zdarzeń, różnych napotkanych przypadkiem nieraz gwiazd,z którymi nie widziałam się latami.

ŚcianaŚciana – więcej i więcej – w przedpokoju służy mi za ciekawą wystawkę fotek. Dziś podpowiem wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być niezwykle oryginalnym dodatkiem każdego domu – -> zobacz szczegóły. W korytarzyku mam postawioną małą szafkę z szufladami, do których daję szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Ścianę zaraz nad nią zaaranżowałam na małą galerię ze zdjęciami. Wybrałam ramki w kolorze niebieskim i czerwonym. Dobrze komponują się z bielą ścian. Przywiesiłam je naprzemiennie, jedna przy drugiej w dwóch rzędach po 4. Obramowałamfotografie z bliskimi – z urlopu nad jeziorem, a także z wakacyjnego pobytu nad Bałtykiem. Takie ustawienie ramek wygląda idealnie, tym samym przywołuje wspomnienia.

aranżacja wnętrz
Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejną ścianę ze zdjęciami mam w pokoju dziennym. Tu miałam nie lada problem z jej aranżacją. Pomysł jak przywiesić zdjęcia odnalazłam na blogu internetowym Lovingit . Pogoniłam do pobliskiego sklepu, zakupiłam niewielką tablicę, na której można malować kredą, a następnie dobrałam do niej 7
różnych ramek. Każda jest innej wielkości! Nad sofą powiesiłam czarną tablicę z kredą, a na około niej lekko chaotycznie zawiesiłam ramki z zdjęciami bliskich mi osób. To moi ludzie, które zawsze mnie wspierają. Na tablicy zaś wpisuję motywacyjne cytaty, motywujące mnie do działania. Kocham to moje małe, prywatne królestwo.