Rozmiar

W jaki sposób bez zbytnich kosztów ozdobić mieszkanie

Upiększanie mieszkania nie musi łączyć się z wielkimi wydatkami. Można to wykonać niedrogo – wykazując się inwencją oraz poświęceniem chociaż odrobiny czasu.

Rozmiar
Autor: Ross Huggett
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowałam dzisiaj oryginalne pomysły na niekosztowne dekoracje do mieszkania. Bowiem nie mammy się – nawet wykonanie w domu ściennej galerii, to również są koszta. Ramki do zdjęć po kilkadziesiąt złotych każda, wybór do nich plakatów, cena za wydruki zdjęć czy też grafik, wszystko to razem stworzy dużą kwotę.

Zainteresował Cię ten post? Zachęcamy Cię zatem dalej (http://www.north.pl/czesci-agd/czesci-do-zmywarek,g1173.html) – do naszej następnej witryny. Tam czekają na Ciebie inne newsy.

Jeżeli macie pilniejsze wydatki, polecę Wam dzisiaj pomysły na ozdoby, jakie powinny zmieścić się w każdym, nawet niewielkim budżecie. Samodzielnie namalowany namalowane dzieło malarskie. Takowe dzieło sztuki własnego autorstwa może wyglądać nadzwyczaj efektownie.

Jeżeli interesuje Cię ciąg dalszy tego wpisu zapraszamy do kolejnego artykułu, który czeka na Ciebie pod podanym linkiem. W nim rozproszymy wszelkie Twoje wątpliwości.

Podobrazia możesz tanio kupić w internecie za paręnaście złotych. Do malowania nada się także kawałek grubego kartonu czy dykty, lecz one wymagają wcześniejszego zagruntowania farbą akrylową. Tubka farby akrylowej, zależnie od wielkości kosztuje od paru do kilkudziesięciu złotych. A może masz w mieszkaniu jeszcze jakieś resztki z lekcji plastyki? Albo Twoje maluchy regularnie malują farbkami?

ramki do zdjęć
Zwyczajny papier, bibułka jak też serwetki dają bezgraniczne możliwości. Najpewniej materiały do takiego projektu masz już w domu. Zaś filmiki jak wykonać dla przykładu bukiet z gałązek bez kłopotu znajdziesz w internecie – to coś w sam raz na wiosnę. I na święta.

Pudełka do przechowywania dostępne w marketach potrafią dużo kosztować, a w wersji wykonanej na własną rękę wyglądają równie efektownie. Możemy okleić je dla przykładu sznurkiem po czym wyłożyć środek materiałem albo okleić papierem, czy okleiną samoprzylepną.