żarówka

Wpływ światła na nastrój w domu. Które oświetlenie wybrać do konkretnych miejsc?

Światło w domu to nie jedynie konieczność, ale i część wystroju. Nie wszyscy zapewne są czegoś takiego świadomi i dosyć luźno podchodzą do tego tematu. Nie zdając sobie z tego sprawy, doprowadzamy w ten sposób do sytuacji, w której mieszkanie jest jakby trochę bez wyrazu. Co można zrobić by tą sytuacje zmienić? W jaki sposób zrobić właściwy nastrój w naszym lokum?

Continue reading

Płyty ogniochronne firmy Knauf

Jak zaplanować oświetlenie domu

Aby dokonać jakichś zmian w mieszkaniu nie trzeba od razu przeprowadzać gruntownego remontu, nie musimy urządzać malowania, zrywania płytek czy przestawiania ścian. Dziś jest tak wiele możliwości jeżeli chodzi o urządzanie wnętrz, że trzeba tylko odpowiednio zagrać akcesoriami i detalami i natychmiast nasze mieszkanie będzie całkiem zmienione.

Continue reading

żarówka

Jak wybierać żarówki led? Kiedy dobrze jest je nabywać? O czym musimy wiedzieć?

Normalne żarówki wolframowe odchodzą już w niepamięć, więc poszukuje się lepszych oraz bardziej energooszczędnych pomysłów na oświetlenie domu. Tak więc wciąż większą popularność mają żarówki led, jakie jeszcze jakiś czas temu były jedynie elementem dekoracyjnym lub swego rodzaju uzupełnieniem głównego źródła światła.

Continue reading