Nowoczesne mieszkanie

Sprzedaż nowoczesnych apartamentów w Warszawie.

Ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch warszawskich okręgach – Praga Południe i Warszawa Bemowo. Kupić można modne i funkcjonalnie zaprojektowane lokale mieszkalne z garażami. Osiedle zawiera zespół pięciu budynków. Luksusowe osiedle znajduje się nieopodal od serca Warszawy, w zacisznej scenerii.

Lokalizacja osiedla z jednej strony zapewnia spokój, z drugiej zaś strony dostarcza wszystko czego potrzeba. Blisko osiedla są liczne supermarkety, apteki, szpitale oraz placówki oświatowe.

sprawdź mieszkania profbud
Autor: Manav Sharma
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania na Pradze Południe oferują wysoką jakoś wykonania z inteligentnie zorganizowaną przestrzenią tworząc przy tym niezwykle komfortowe warunki bytowe – odwiedź www.profbud.info. Wszystkie apartamenty, w zależności od kondygnacji na której są położone, mają wliczone w cenę ogromne balkony tarasy lub działki przydomowe. We wszystkich mieszkaniach zastosowano też wielkie okna uzyskując przy tym maksymalne doświetlenie lokali, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni.

Cechą charakterystyczną budynków są olbrzymie i przestronne klatki schodowe oraz klarowne, gipsowe ściany pomalowane w świetlistych pastelowych barwach. Sprzedaż mieszkań w dzielnicy Warszawa Bemowo znajduje się na osiedlu u zbiegu ulic Górczewskiej i Lazurowej. To jedna z najbardziej znanych lokalizacji w mieście. Niewątpliwym atutem tego usytuowania jest doskonała komunikacja miejska. Bez problemu można dostać się w każdy zakątek miasta. Niedaleko osiedla zlokalizowane jest metro oraz liczne przystanki tramwajowe i przystanki autobusowe.

Apartament
Autor: Mark Hogan
Źródło: http://www.flickr.com
O niebanalnym obliczu osiedla decyduje interesująca kompozycja kolorystyczna oraz naturalne tworzywa użyte do wykończeń elewacji. Każdy lokal posiada balkon. Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki, a te na ostatnich piętrach – wygodne tarasy, z których rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama na stolicę. Projekt łączy w sobie wygodę z praktycznością, proponując w podziemiach budynku garaże.

Sprzedaż apartamentów w rejonie Warszawa Bemowo i Praga Południe już ruszyła.
Nowe mieszkania na Pradze Południe i w Bemowie oddane zostaną do użytkowania w maju 2016 roku.
Wielkość lokali waha się od 25 do 105 m².
Cena za m² kosztuje od 7400 – 7800 zł.
Oba osiedla są ogrodzone, z dozorem i chronione przez przez całą dobę przez renomowaną firmę ochroniarską.

Oferta ta skierowana jest dla najbardziej grymaśnych klientów.