Nowoczesne mieszkanie

Sprzedaż nowoczesnych apartamentów w Warszawie.

Ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch warszawskich okręgach – Praga Południe i Warszawa Bemowo. Kupić można modne i funkcjonalnie zaprojektowane lokale mieszkalne z garażami. Osiedle zawiera zespół pięciu budynków. Luksusowe osiedle znajduje się nieopodal od serca Warszawy, w zacisznej scenerii.

Lokalizacja osiedla z jednej strony zapewnia spokój, z drugiej zaś strony dostarcza wszystko czego potrzeba. Blisko osiedla są liczne supermarkety, apteki, szpitale oraz placówki oświatowe.

apartamenty
Autor: Manav Sharma
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania na Pradze Południe oferują wysoką jakoś wykonania z inteligentnie zorganizowaną przestrzenią tworząc przy tym niezwykl odwiedź www.profbud.infowe – odwiedź . Wszystkie apartamenty, w zależności od kondygnacji na której są położone, mają wliczone w cenę ogromne balkony tarasy lub działki przydomowe. We wszystkich mieszkaniach zastosowano też wielkie okna (sprawdź przykłady) uzyskując przy tym maksymalne doświetlenie lokali, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni.

Cechą charakterystyczną budynków są olbrzymie i przestronne klatki schodowe oraz klarowne, gipsowe ściany pomalowane w świetlistych pastelowych barwach. Sprzedaż mieszkań w dzielnicy Warszawa Bemowo znajduje się na osiedlu u zbiegu ulic Górczewskiej i Lazurowej. To jedna z najbardziej znanych lokalizacji w mieście. Niewątpliwym atutem tego usytuowania jest doskonała komunikacja miejska. Bez problemu można dostać się w każdy zakątek miasta. Niedaleko osiedla zlokalizowane jest metro oraz liczne przystanki tramwajowe i przystanki autobusowe.

Apartament
Autor: Mark Hogan
Źródło: http://www.flickr.com
O niebanalnym obliczu osiedla decyduje interesująca kompozycja kolorystyczna oraz naturalne tworzywa użyte do wykończeń elewacji. Każdy lokal posiada balkon. Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki, a te na ostatnich piętrach – wygodne tarasy, z których rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama na stolicę. Projekt łączy w sobie wygodę z praktycznością, proponując w podziemiach budynku garaże.

Sprzedaż apartamentów w rejonie Warszawa Bemowo i Praga Południe już ruszyła.
Nowe mieszkania na Pradze Południe i w Bemowie oddane zostaną do użytkowania w maju 2016 roku.
Wielkość lokali waha się od 25 do 105 m².
Cena za m² kosztuje od 7400 – 7800 zł.
Oba osiedla są ogrodzone, z dozorem i chronione przez przez całą dobę przez renomowaną firmę ochroniarską.

Oferta ta skierowana jest dla najbardziej grymaśnych klientów.