Salon, fototapeta z wizerunkiem kobiety

Różność wzorów i kolorystyki fototapet do salonu, robionych w przeróżnych formatach, a także na indywidualne zamówienie klienta.

Salon jest niezwykłym i najbardziej pokazowym lokalem w naszym domostwie. To właśnie w tym pomieszczeniu przyjmujemy odwiedzających gości, spędzamy dni z familią czy wypoczywamy po pracy. Wystrój pokoju dziennego nierzadko dyktowany jest przez aktualne trendy, które dotyczą nie tylko mebli i dodatków, lecz niejednokrotnie też dekoracji ściennych. W ostatnich czasach do łask wracają fototapety do salonu, jeszcze jeszcze do niedawna bywały łączone z kiczem. Dużą atrakcyjnością cieszą się zarówno abstrakcyjne wzory jak i krajobrazy prosto z ulic Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.

Salon, fototapeta z wizerunkiem kobiety
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Fototapety do salonu winny być dobrane tak, aby współgrały z innymi elementami wyposażenia –> http://www.fixar.pl/fototapety/do-salonu (http://www.fixar.pl/fototapety/do-salonu). Szczególną uwagę warto zwrócić na dekoracje przyklejane na dużą powierzchnię ściany. W owy sposób pokój dzienny nabiera oryginalności. Fototapety (sprawdź informacje na stronie) w pokoju sprawią, że pomieszczenie przejdzie dużą przemianę i stanie się miejscem, obok którego nie będziemy mogli przejść obojętnie. Fototapeta w salonie nada naszym domowym wnętrzom wyjątkowego charakteru. Jest to wyjście na efektowną i niezbyt drogą umeblowanie wnętrza. Taką dekorację można zakupić już gotową albo zlecić jej wykonanie z przekazanego w określonym formacie zdjęcia.

Sypialnia, fototapety do sypialni
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Aktualne lokale zachwycają prostotą ale również wyszukanymi rozwiązaniami. Nieprzeciętny kontury mebli, odważne zestawienia kolorystyczne i zadziwiające połączenia tworzyw wykończeniowych, powodują, że bieżące aranżacje zdają się być atrakcyjniejsze niż kreacje tworzone na modłę minionych epok. Kubiczne formy, na tle jasnych powierzchni, otulonych drewnem, stalą i szkłem wybierane są częściej od miękkich sof, dekoracyjnych poduszek, segmentów i wzorzystych tapet.

Mieszkanie w surowo umeblowanym lokum może być męczące. Ascetyczny charakter pomieszczeń w których jesteśmy najczęściej, powinien być lekko przełożony detalami wykończenia, które ocieplą jego specyfikę. Czasem obecność drewna, miękkich materiałów i dywaników nie wystarczy, dlatego trzeba zastanowić się nad zmienieniem barwy ścian lub naklejeniu fototapety. Dzisiejsze fototapety cechuje znakomita jakość i rozmaitość.