łazienka z wanną z hydromasażem

Relaks, zdrowie i najprzyjemniejsze samopoczucie. Jak tego dokonać? Możesz osiągnąć ten efekt w warunkach domowych?

Własne spa? Czemu nie? Od lat domowe spa cieszy się coraz większym powodzeniem. Nie trzeba już zbytnio się wytracać, by skorzystać z tej miłej usługi. Kiedyś to było domena salonów kosmetycznych i ośrodków zdrowia, dzisiaj w domowym zaciszu wykonamy najbardziej pielęgnacyjne zabiegi dla ducha i ciała. Czasami wystarcza przecież gorąca kąpiel, w jakiej woda i dodatek odpowiednich olejków do kąpieli to już w zasadzie minimum, żeby poczuć się najlepiej. Można i więcej?

wygodna łazienka
Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością można spróbować więcej, czyli skorzystać z nowatorskiego rozwiązania, jakim jest wanna z hydromasażem. To na pewno bardziej kosztowne rozwiązanie, ale na pewno bardziej komfortowe w użytkowaniu. Możemy podzielić to pod kątem rodzaju masażu: z masażem wodnym, z masażem powietrznym i mieszane, czyli z masażem wodno-powietrznym.

Rozpocznijmy od masażu wodnego, co oznacza hydromasaż. Dysze są umieszczone na ściankach wanny z hydromasażem, na dnie wanny (tam gdzie trzymamy stopy), a również na jej oparciu. Takie rozmieszczenie pozwala na masaż kręgosłupa, stóp i ramion. Zasada działania mówi nam, iż z dysz wypływa woda, jaka znajduje się w obiegu zamkniętym. Kierunek czy siłę przepływu wody raczej można regulować. Niektóre typy wanien mają również dodatkowy system, który tworzy ultradźwięki, dla zmaksymalizowania efektu masażu.

Masaż powietrzny (tak zwany perełkowy). Dysze są na dnie wanny, natomiast wydobywa się z nich czyste powietrze.

Zaciekawiły Cię wiadomości opublikowane w tym tekście? Z pewnością przyda Ci się również dodatkowe czytanie. Nie zwlekaj więc i przejdź do kolejnej witryny.

Bardziej interesujący jest masaż wodno-powietrzny. W tym przypadku mieszany jest masaż wodny i perełkowy, działanie dzięki temu jest niezwykle skuteczne. Taka wanna umożliwia prace w systemie masaż powietrzny i masaż wodny, co gwarantuje masaż mieszany.

Jeśli sądzisz, że w tym tekście są ciekawe wiadomości, to sprawdź też inne szczegółowe opracowanie (http://minio.com.pl/regaly/regal-krata-schodkowy-drewniany-71.html) opisywanej tematyki. Tam także znajdziesz interesujące zagadnienia.

Ten masaż łączony zapewnia rozluźnienie mięśni i poprawia ukrwienie na pewno szybciej niż w przypadku masażu wodnego.

To faktycznie wspaniała wiadomość dla każdej osoby, która planowała własne spa. Masaż w warunkach domowych jest naprawdę osiągalny i to najwyższej jakości. Trzeba zainwestować w odpowiednią dla naszych wymagań wannę z hydromasażem i już zawsze korzystać z dobrodziejstw, jakie przynosi ta forma relaksu. Czy jest coś bowiem przyjemniejszego niż w pełni profesjonalny masaż, szczególnie po ciężkim dniu pracy?