RETRO

Przytulna sypialnia rady

Jest parę prostych zasad, dzięki jakim twoja alkowa będzie komfortowa a także pozwoli Ci się odprężyć. By mieć w domku taki azyl, nie musisz wydawać dużo pieniędzy. Starczy, iż zastosujesz się do poniższych reguł.
Łoże w sypialni to bez wątpienia najistotniejszy mebel.

sypialnia
Łoże powinno być nie jedynie komfortowe (w tym aspekcie należyty materac to fundament), lecz również stać w odpowiednim punkcie. Łóżko w sypialni nie powinno znajdować się na linii drzwi-okno, albowiem w ów sposób narażasz się na niezdrowe przeciągi. Istotne jest także to, ażeby do łoża było wygodne dojście.
RETRO
Autor: Organique
Aranżując sypialnię wyselekcjonuj kolory, jakie Cię relaksują oraz odprężają. Jest to miejsce wypoczynku, zatem barwy nie powinny być nadto krzykliwe. Przez architektów rekomendowane są delikatne błękity, beże a także ciepłe żółcie. Ciemne kolory w alkowie, na przykład głęboki fiolet, wskazane są raczej w uzupełnieniach bądź na jednej ze ścian. W zbyt dużym natężeniu mogą bowiem przygnębić. W stworzeniu należytej atmosfery w alkowie nieodzowne będą lampy i kinkiety dające nastrojowe światło. Przytulność zapewnią także mięciutki zasłonki, poduchy jak też przyjemne w dotyku kapy. Bieluteńka sypialnia jest to miejsce w jakim najłatwiej otrzymać harmonię i faktycznie się wyciszyć. Odcień jest śliczny sam w sobie, lecz daje też mnóstwo możliwości aranżacyjnych, idealnie łącząc się z innymi odcieniami. Bieluteńka sypialnia optycznie stworzy wrażenie większej niż w rzeczywistości.

Można postawić na biel w całym wnętrzu ewentualnie pokryć ściany wyraźniejszym odcieniem (dla przykładu w bardzo modnych dziś szarościach) jak też dobrać białe meble jak też dodatki.