artykuły z drewna

Przedsiębiorstwo Classen – szyk i prostota w Twoim mieszkaniu

Wiele osób docenia kameralność i klasykę wnętrz. Wielu producentów kreuje coraz nowocześniejsze oraz coraz bardziej oryginalne projekty na użycie nie wykorzystywanych wcześniej elementów i kolorów do kreowania lokali użytkowych – wiele ludzi pragnie pozostać wiernymi uniwersalnej klasyce.

drewniany domek
Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Do najbardziej klasycznych możliwości, jakich można użyć kreując wnętrza są motywy z drewna. Ocieplają nasz dom – firma Classen specjalizuje się właśnie w takich drewnianych aranżacjach naszego otoczenia. Marka jest jednym z najbardziej znanych na terenie Polski producentów wyrobów drewnopochodnych oraz z drewna. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć takie modele jak panele oraz listwy podłogowe, podsumowując wszelakie produkty (http://www.ceneo.pl/16389249) drewniane przydatne podczas remontu domów.

Najmocniej popularnymi produktami przedsiębiorstwa Classen (tu przykłady: Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023)marki Classen) stały się panele – kliknij tu – podłogowe. Wybierają je osoby, które pragną dodać inspirowany naturalnymi motywani design w swym otoczeniu. Panele firmy Classen cechuje spora odporność na ścieralność, toteż okazuje się, że jest to inwestycja na długie lata. Oprócz tego są nadzwyczaj wytrzymałe na wilgoć, co pozwala na wykorzystywanie paneli w pomieszczeniach takich jak kuchnia. Należy pamiętać, że w szerokiej gamie paneli mamy duży zasób możliwości kolorystycznych, co ułatwia dobranie odpowiedniej kolorystyki do każdego wnętrza. Wśród nieco jaśniejszych deseni kolorystycznych Classen proponuje Classen Life Dąb Dallas (23845). Panele (nasz serwis www) te pozwolą na rozjaśnienie każdego wnętrza. Polecane w szczególności w pomieszczeniach wyposażonych w ciemne meble. Następną propozycją paneli o naturalnej kolorystyce jest Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023).

Zdecydowanie ciemniejsze kolory nadadzą klasy w naszym domu. Mocno realistycznie imitują naturalnie drewnianą podłogę. Kolejna propozycja dodajaca sporej efektywności oraz nietuzinkowości podłodze w naszym domu to panele Classen Dynamic Xl Dąb Cassano Nero Xl Ac4/8mm (30022) – nieco ciemniejsza kolorystyka, propozycja dla koneserów elegancji i prostoty. W ofercie najbardziej ciemną kolorystykę prezentują panele. Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988). Klasyczne drewno dodaje w tym kolorze sporo prostoty oraz luksusu.