Wieszak na spodnie

Projektujemy przestronny przedpokój

Kiedy urządzamy mieszkanie, zwykle koncentrujemy się głównie na wnętrzach, w których spędzamy najwięcej czasu. W każdym razie tak nam się wydaje. Najistotniejsza rzecz jasna jest kuchnia i łazienka, bo w końcu musimy mieć na czym ugotować jedzenie i dbać o higienę. Później inwestujemy w kolejne pokoje, zależnie od tego, jak wiele ich mamy. W ostatnim czasie dużo uwagi poświęcamy też naszemu balkonowi. Pragniemy, aby także tam było miło i przytulnie. Zwykle najmniej uwagi poświęcamy korytarzowi. A w końcu codziennie przechodzimy nim dużo razy. Może trzeba przy kolejnym remoncie pomyśleć i o nim?

półki i wieszaki
Autor: Kuchniox
Źródło: Kuchniox

Korytarz to pierwsze miejsce w naszym domu, które widzą odwiedzający nas goście. To jego swoista wizytówka, dlatego należy zrobić co w naszej mocy, aby godnie reprezentował nasze mieszkanie. Zazwyczaj ustawiamy w tym miejscu stojak na obuwie oraz wieszaki na odzież. I na tym koniec jego aranżacji. Istnieje jednak wiele rozwiązań, aby upiększyć także tę, z pozoru nieważną, przestrzeń w naszym mieszkaniu.

Aranżacja zależy od tego, jaki duży posiadamy korytarz. Rzecz jasna, nie potrzebne nam w tym miejscu są nie wiadomo jakie meble, ale jest kilka przedmiotów, które powinny się znaleźć w takim pomieszczeniu. Przede wszystkim, w przedpokoju ściągamy nasze obuwie, stąd też musi tu pomieścić się dowolna szafka lub stojak na buty. W marketach jesteśmy w stanie znaleźć wielki wybór takich mebli. Następnym istotnym przedmiotem jest wieszak na ubrania. Można wybrać klasyczny albo umieścić stojący drewniany przedwojenny wieszak, który bez wątpienia zrobi duże wrażenie. Pamiętajmy o lusterku. W końcu, wychodząc z domu, dobrze jest rzucić na siebie okiem, czy wszystko jest w porządku.

Jeśli powierzchnia nam na to pozwala, można też pomyśleć o stoliczku albo małej komodzie. Taki mebel na pewno okaże się przydatny w przedpokoju. Możemy tam postawić telefon lub notes z ważnymi numerami.

Jeśli masz chęć przeczytać więcej szczegółów na przedstawiany w tym wpisie temat, to sprawdź w tym miejscu bez wahania uzupełniające informacje.

Często możemy kupić taki stolik w zestawie z krzesłem. Świetnie prezentują się zestawy rattanowe. Warto również umieścić tam stylową lampkę i zieloną roślinkę w doniczce.