Łazienka, meble łazienkowe San Remo Antracyt

Jak wybrać właściwe akcesoria do łazienek

Łazienka to pomieszczenie, które wymaga odpowiedniego wyposażenia i urządzenia. Musi bowiem spełniać swoją rolę w sposób jak najdokładniejszy. Niegdyś łazienka wykorzystywana była jedynie do wykonywania najważniejszych czynności związanych z higieną. Obecnie jej funkcje rozszerzają się. Łazienka staje się pomieszczeniem, w którym można odpocząć, wyciszyć się i zebrać siły. Do tego celu natomiast służyć będą rozmaite dodatkowe akcesoria, zazwyczaj ozdobne.

Continue reading

images

Jak dobrze urządzić łazienkę w domu?

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Przy remoncie łazienki warto pomyśleć o kilku dość istotnych kwestiach, które kiedyś ułatwią nam korzystanie z tego pomieszczenia. Co ważne oprócz funkcjonalności zapewnimy sobie też odpowiednie doznania estetyczne. Ważne jest kilka aspektów które zapewniają komfort użytkowania łazienki: odpowiednia przestrzeń, odpowiednio dobrane kolory, praktyczne wyposażenie łazienki, dobór oświetlenia.

Continue reading

apartamentowiec

Jak zaaranżować małą umywalnię?

Nieduża umywalnia w bloku nie musi być zmorą lokatorów, o ile zwrócimy uwagę na kilka fundamentalnych zasad dotyczących aranżowania małego wnętrza.
Choć trzeba liczyć się z tym, iż nigdy nie będzie ona tak bardzo funkcjonalna i komfortowa, jak kąpielowy salon w domku jednorodzinnym, to kilka kompromisów pozwoli nam zorganizować ergonomiczne pomieszczenie, zaś wychodzący naprzeciw oczekiwaniom rezydentom bloków fabrykanci wyposażenia łazienki zagwarantują, iż będzie ono i modne.
Nieduża łazienka wymaga przemyślanego projektu i poszukiwania podejść zapewniających porządek i ład w niedużym wnętrzu.

Continue reading

łazienki, łązienka, armatura sanitarna

Wyposażenie i aranżacja łazienek

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Przy remoncie łazienki warto pomyśleć o kilku istotnych kwestiach, które w przyszłości ułatwią nam eksploatację tego pomieszczenia. Co ważne oprócz praktyczności zapewnimy sobie też odpowiednie walory estetyczne. Ważne jest kilka aspektów zapewniających komfort użytkowania łazienki: praktyczne wyposażenie, dobór oświetlenia, przestrzenność pomieszczenia, odpowiednio dobrane kolory.

Continue reading