images

Jak dobrze urządzić łazienkę w domu?

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Przy remoncie łazienki warto pomyśleć o kilku dość istotnych kwestiach, które kiedyś ułatwią nam korzystanie z tego pomieszczenia. Co ważne oprócz funkcjonalności zapewnimy sobie też odpowiednie doznania estetyczne. Ważne jest kilka aspektów które zapewniają komfort użytkowania łazienki: odpowiednia przestrzeń, odpowiednio dobrane kolory, praktyczne wyposażenie łazienki, dobór oświetlenia.

Continue reading

Łazienka, meble łazienkowe San Remo Antracyt

Jak wybrać właściwe akcesoria do łazienek

Łazienka to pomieszczenie, które wymaga odpowiedniego wyposażenia i urządzenia. Musi bowiem spełniać swoją rolę w sposób jak najdokładniejszy. Niegdyś łazienka wykorzystywana była jedynie do wykonywania najważniejszych czynności związanych z higieną. Obecnie jej funkcje rozszerzają się. Łazienka staje się pomieszczeniem, w którym można odpocząć, wyciszyć się i zebrać siły. Do tego celu natomiast służyć będą rozmaite dodatkowe akcesoria, zazwyczaj ozdobne.

Continue reading

apartamentowiec

Jak zaaranżować małą umywalnię?

Nieduża umywalnia w bloku nie musi być zmorą lokatorów, o ile zwrócimy uwagę na kilka fundamentalnych zasad dotyczących aranżowania małego wnętrza.
Choć trzeba liczyć się z tym, iż nigdy nie będzie ona tak bardzo funkcjonalna i komfortowa, jak kąpielowy salon w domku jednorodzinnym, to kilka kompromisów pozwoli nam zorganizować ergonomiczne pomieszczenie, zaś wychodzący naprzeciw oczekiwaniom rezydentom bloków fabrykanci wyposażenia łazienki zagwarantują, iż będzie ono i modne.
Nieduża łazienka wymaga przemyślanego projektu i poszukiwania podejść zapewniających porządek i ład w niedużym wnętrzu.

Continue reading

łazienki, łązienka, armatura sanitarna

Wyposażenie i aranżacja łazienek

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Przy remoncie łazienki warto pomyśleć o kilku istotnych kwestiach, które w przyszłości ułatwią nam eksploatację tego pomieszczenia. Co ważne oprócz praktyczności zapewnimy sobie też odpowiednie walory estetyczne. Ważne jest kilka aspektów zapewniających komfort użytkowania łazienki: praktyczne wyposażenie, dobór oświetlenia, przestrzenność pomieszczenia, odpowiednio dobrane kolory.

Continue reading