Wieszak na spodnie

Projektujemy przestronny przedpokój

Kiedy urządzamy mieszkanie, zwykle koncentrujemy się głównie na wnętrzach, w których spędzamy najwięcej czasu. W każdym razie tak nam się wydaje. Najistotniejsza rzecz jasna jest kuchnia i łazienka, bo w końcu musimy mieć na czym ugotować jedzenie i dbać o higienę. Później inwestujemy w kolejne pokoje, zależnie od tego, jak wiele ich mamy. W ostatnim czasie dużo uwagi poświęcamy też naszemu balkonowi. Pragniemy, aby także tam było miło i przytulnie. Zwykle najmniej uwagi poświęcamy korytarzowi. A w końcu codziennie przechodzimy nim dużo razy. Może trzeba przy kolejnym remoncie pomyśleć i o nim?

Continue reading

jadalnia

Dlaczego wspólne posiłki są istotne

Pora posiłku to w wielu domach najistotniejszy rytuał dnia. Śniadanie, obiad czy kolacja to bardzo ważne punkty, dzięki którym cała rodzina się spotyka i może porozmawiać na każdy temat. Obchodzenie tego momentu bardzo scala rodzinę i umożliwia pielęgnowanie silnych więzów. To także okazja, aby się naradzić, pomówić o szkole i pracy. Szkoda, że w w teraźniejszych czasach pośpiechu i szybkiej konsumpcji poza domem odchodzimy od tej tradycji.

Continue reading

garnki

Jaką patelnię powinno się zakupić, aby być całkowicie usatysfakcjonowanym?

Współcześnie posiadamy bardzo duży wybór niemal wszystkich sprzętów. Chociaż może się wydawać, że staje się to ważną zaletą zakupów, często zwyczajnie sprawia, że nie mamy pojęcia, co zakupić i co jest najlepsze. Niemałym problemem może być chociażby kupno patelni. Wyprodukowane z przeróżnych tworzyw, o odmiennej powłoce czy też głębokości… Co kupić? Należy przyjrzeć się różnym rodzajom i dobrać ten najlepszy dla siebie.

Continue reading

kuchnia

Zadbaj o właściwe urządzenie kuchni

Kuchnia niewątpliwie jest jednym z niezmiernie istotnych pomieszczeń w naszych mieszkaniach. Praktyka bowiem niejednokrotne pokazuje nam, że w wielu przypadkach spędzamy w niej ogromne ilości czasu, dlatego tez tak niesłychanie ważne, aby jej jakość była na stosunkowo wysokim poziomie. Jeżeli nasza kuchnia w szeregu przypadków nie posiada wystarczających walorów, to niestety po wielokroć przyrządzanie posiłków może niestety być dla nas względnie uciążliwe, a na pewno chcielibyśmy uniknąć takiej sytuacji.

Continue reading