basen

Posiadacze sporych ogrodów pewnie śnią o tym, żeby mieć swój prywatny basen

Jeśli mamy spory dom z ogrodem, to na pewno zaaranżowaliśmy przestrzeń wokół budynku w najdrobniejszych szczegółach. Z pewnością wygospodarowaliśmy miejsce na grilla oraz pewnie także na basen.
Postawienie małego basenu, który służyłby tylko naszym osobistym celom, nie jest zbytnio kosztowne.

basen
Autor: isox4
Źródło: http://www.flickr.com
gust
Autor: Demur.pl
Źródło: Demur.pl
Kłopot jest jednak w tym, że w naszym kraju przez większą część roku jest zbyt zimno na to, żeby w nim pływać. Przez to niektórzy zamierzają przeznaczyć na to więcej i zbudować basen – zobacz więcej tu o osuszaczu basenowym podgrzewany z zadaszeniem. To już jest wtedy przejaw luksusu, ponieważ będzie można pływać również zimą. koszty budowy uzależnione będą również od wymiarów basenu. Dobrze byłoby, żeby projekt basenu zrobiła dla nas fachowa spółka. Mają oni doświadczenie w dziedzinie podłączania rur oraz innych urządzeń – dla przykładu: pompy. Menadżer spółki przedyskutuje z nami wszystkie szczegóły. Z pewnością spyta czy pragniemy, by basen miał podgrzewaną wodę. Jeśli będziemy mieli takie pragnienie, to mamy prawo stwierdzić, że chcemy, żeby ściany basenu były przeszklone. Będziemy wtedy w stanie oglądać z wody wschody i zachody słońca. Jeśli pójdziemy kolejny krok dalej, to możemy powiedzieć, że chcemy przeszklony dach.

Absorbuje Cię mieszczący się w tym miejscu artykuł? Kliknij więc oprócz tego tutaj oraz sprawdź więcej info fototapety na ścianę kwiaty na omawiany temat!

Wtedy będziemy mogli pływać nawet nocą i patrzyć na gwiazdy. W tym celu ekipa zapewne poradzi nam, by zainwestować w podświetlenie niecki od środka.

Woda będzie wyglądała magicznie, a pływanie stanie się czystym relaksem. Będzie tam tak nastrojowo, że na randki z żoną będziemy umawiać się na swym basenie, a nie w restauracji w centrum.