pokój

Pokój w hotelu, między funkcjonalnością, a wyglądem

Aby mieć zdrowie i szczęście, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – mawiają Chińczycy. Tak właśnie ma się sytuacja ze spaniem. W zależności jak dobrze nam się spało, zależy cały dzień, w związku z tym łóżko pełni najważniejszą rolę w pokoju hotelowym. To łóżko wpływa na stanowisko gości, którzy mogliby zaproponować hotel innym.

pokój
Autor: Hotel Montecatini Terme
Źródło: http://www.flickr.com

W sieci podstawową kwestią obok zapytania o koszt doby hotelowej jest skontrolowanie opinii gości na jego temat. A, że gość hotelowy znaczną część czasu spędza na łóżku: nie tylko na nim śpi, ale również leży, oglądając telewizję, czyta, czy pracuje na laptopie, warto więc zwracać uwagę na ich materiał i wykonanie.

Jaki model łóżka powinien spełnić nasze oczekiwania? Taki, który będzie harmonizował z resztą pomieszczeń. Kwestia wyboru właściciela. Jeżeli są to sielskie klimaty warto pokusić się o łóżka drewniane tudzież metalowe, zaś podwójne łóżka hotelowe, z komfortowym materacem oraz pachnącą pościelą odnajdą się w bardziej klasycznym stylu. Jak wiemy to tkaniny stawiają kropkę nad „i”, więc w duecie z pościelą w kwiaty czy kratę, łóżko będzie wyglądało doskonale. Przy łóżku obowiązkowe będą szafki tzw. nocne, które spowodują, że przestrzeń obok niego stanie się jeszcze bardziej przyjemna i „otuli gości swymi ramionami”.

Niezwykły nastrój w pokoju hotelowym wyczarujemy za pomocą paru niewielkich lampek stojących lub kinkietów. Wyposażenie pokoju hotelowego w stylu nowoczesnym najbezpieczniej jest z www.meblehotelowe.wajnert.plz . Meble mają posiadać subtelną fakturę i wyrafinowaną formę, toteż łóżka z rzeźbionym wezgłowiem nie będą się dobrze prezentować.

pokój
Autor: Uetliberg
Źródło: http://www.flickr.com

Pokój hotelowy musi wykazywać się nie tylko komfortem, ale i estetyką. Słusznie, gdy jest zaaranżowany w taki sposób, iż nie zawiera niepotrzebnych elementów – tym większe ma to znaczenie, jeżeli uniemożliwiłyby utrzymanie porządku i czystości. Meble hotelowe oraz inne elementy wyposażenia, nie muszą pochodzić od wybitnych projektantów, ważne jest to, by nie były one zniszczone i brudne – uszkodzone blaty, czy wiszące drzwiczki szafy, bez wątpienia wywrą negatywny odbiór u gościa.