Białe listwy przypodłogowe DLH Poland

Sklep z listwami przypodłogowymi prezentuje atrakcyjne ceny i różnorodne listwy

Listwy przypodłogowe, są wykończeniem dla podłogi, ponieważ umożliwiają one w bardzo dogodny sposób scalić podłogę ze ścianami. Rzecz jasna najczęściej listwy przypodłogowe stosuje się przy układaniu nawierzchni z paneli, jak również drewna. Jednak aktualnie produkowane listwy są niezwykle różnorodne pod względem materiału, z którego są wyprodukowane i do jakiego mają możliwość być zastosowane. To daje niezwykle duży komfort wyboru najbardziej odpowiednich listew, które nie tylko będą pasować do podłogi, lecz również swą estetyką, w dużym stopniu wpłyną na zdecydowanie korzystniejszą prezencję tej podłogi.

Continue reading

Zasłony okienne

Jak pielęgnować nawierzchnię stworzoną z drewna?

Precyzyjnie zainstalowana i zadbana podłoga z drewna będzie nam służyć przez wiele lat. Gdy już zdecydujemy się na wykończenie naszego domu podłogą z desek dębu, jesionu czy też innego, nieco bardziej egzotycznego drewna powinniśmy mieć na uwadze to, w jaki sposób profesjonalnie zadbać o pielęgnację i utrzymanie takiego parkietu.
Po pierwsze, musimy mieć pewność, iż podłoga jest odpowiednio zainstalowana na podłożu, bez niepotrzebnych przerw w jakie może dostać się woda i w konsekwencji uszkodzić parkiet.

Continue reading