łazienki, łązienka, armatura sanitarna

Wyposażenie i aranżacja łazienek

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Przy remoncie łazienki warto pomyśleć o kilku istotnych kwestiach, które w przyszłości ułatwią nam eksploatację tego pomieszczenia. Co ważne oprócz praktyczności zapewnimy sobie też odpowiednie walory estetyczne. Ważne jest kilka aspektów zapewniających komfort użytkowania łazienki: praktyczne wyposażenie, dobór oświetlenia, przestrzenność pomieszczenia, odpowiednio dobrane kolory.

Continue reading

Oświetlenie Awaryjne

gatunki oświetlenia ewakuacyjnego

W dzisiejszych czasach nie sposób sobie wyobrazić życia bez światła elektrycznego.
Jesteśmy tak przywykli i zależni od oświetlenia elektrycznego, że nieraz nie pamiętamy o tym, jakie zagrożenia niesie za sobą jego nagły brak, jesteśmy wtenczas bezsilni, narasta w nas wrażenie zagrożenia. Kłopotem jest gwałtowne zgaśnięcie w całym budynku. W związku z awaryjnością światła elektrycznego, powstały nadzwyczajne źródła energii nazywane są oświetleniem awaryjnym.

Continue reading

salon

Led to rewolucja czy zwyczajnie jedynie słuszne wyjście ?

W przeciągu ostatnich paru lat odejście tradycyjnych żarówek do historii staje się rzeczywistością. Dzieje się głównie tak za sprawą wysokiej długości świecenia diod ledowych, niskiemu zużyciu prądu i wielu ewentualnościom wykorzystania, zarówno w warunkach domowych, jak też wykorzystania w warunkach przemysłowych.

Continue reading

Antyczne meble

Urządzamy funkcjonalny pokój gościnny

Nasze mieszkanie to przede wszystkim miejsce naszego relaksu. Lubimy po ciężkim dniu w pracy wracać do ukochanego domku, gdzie oczekuje na nas grono najbliższych osób. Znajdujemy w naszych czterech kątach spokój i ciepło domowego ogniska, przy którym tak miło jest się wygrzać po pracowitym dniu. Nasze mieszkanie to miejsce, gdzie można się zrelaksować i nabrać sił na kolejne wyzwania, które rzuca przed nami rzeczywistość.

Continue reading

włączona lampa z wyróżniająca się żarówką

Znajdź lampy do konkretnego pokoju

Właściwe oświetlenie posiada bardzo ważną rolę w codziennym życiu. Podstawowe jest bez wątpienia światło słońca, które towarzyszy człowiekowi w ciągu dnia. Niejednokrotnie jednak nie wystarcza, szczególnie w niektórych miejscach. Oprócz tego po zachodzie słońca sztuczne źródła światła są niezastąpione. Ma to miejsce szczególnie w miesiącach zimowych, gdy słońce zachodzi już w godzinach popołudniowych.

Continue reading