mieszkania

O czym trzeba pamiętać przy wyborze swojego mieszkania, jak najlepiej sfinansować jego zakup.

Planują zakup swojego wymarzonego mieszkania w pierwszej kolejności należy się zastanowić, jak się będzie sfinansować transakcję. Mając na uwadze wysokość zarobków w naszym kraju dość trudno będzie zaoszczędzić tak dużo, aby dało się za te oszczędności kupić jakiś lokal mieszkalny. Najczęściej konieczne będzie wzięcie jakiegoś kredytu, ale to znowu będzie się wiązać z koniecznością załatwienia wielu spraw formalnych.

Continue reading

odbiór budowy

Własne lokum jako poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź na co należałoby zwracać uwagę przy szukaniu swojego mieszkania

Prywatne lokum zapewnia pewność i wrażenie bezpieczeństwa. Jedną z pierwszych decyzji, które trzeba podjąć zabierając się do poszukiwania własnego M, jest możliwość pomiędzy rynkiem początkowym i wtórnym. Zakup mieszkania to nierzadko rozstrzygnięcie na niemało lat, a nawet na całe życie, w związku z tym powinno się pamiętać, żeby dokładnie wyznaczyć osobiste oczekiwania i możności.

Continue reading

mieszkanie

Kilka przydatnych porad na temat tego, jak właściwie wybrać mieszkanie które się zamierza kupić.

Kupno mieszkania to dla dużej części osób jednokrotne zdarzenie w życiu, wiążące się dodatkowo z poważnymi finansowymi decyzji. Mało kto ma możliwość kupienia mieszkania za odłożone oszczędności, najczęściej konieczne jest posiłkowanie się kredytem branym na wiele długich lat. Dlatego też przed kupnem swojego wymarzonego lokalu warto zastanowić się dobrze nad oczekiwaniami, biorąc pod uwagę bliską przyszłość, i wtedy dopiero czegoś szukać.

Continue reading