Projektujemy przestronny przedpokój

Kiedy urządzamy mieszkanie, zwykle koncentrujemy się głównie na wnętrzach, w których spędzamy najwięcej czasu. W każdym razie tak nam się wydaje. Najistotniejsza rzecz jasna jest kuchnia i łazienka, bo w końcu musimy mieć na czym ugotować jedzenie i dbać o higienę. Później inwestujemy w kolejne pokoje, zależnie od tego, jak wiele ich mamy. W ostatnim czasie dużo uwagi poświęcamy też naszemu balkonowi. Pragniemy, aby także tam było miło i przytulnie. Zwykle najmniej uwagi poświęcamy korytarzowi. A w końcu codziennie przechodzimy nim dużo razy. Może trzeba przy kolejnym remoncie pomyśleć i o nim?

Continue reading

Oświetlenie sklepu odzieżowego jest wybitnie znaczącym detalem

Przychodząc do sklepu odzieżowego zauważamy rozlokowane na półkach i regałach ładnie złożone ciuchy. Koszule na wieszakach mienią się w oczach, każda w innym kolorze lub z odrębnym nadrukiem, a obok spodni ułożonych na regałach nie da się przejść obojętnie. Aby przykuć atencję nabywców nadzwyczaj ważne jest oświetlenie. To ono ma nas zachęcać do przekroczenia progu tego właśnie miejsca a także do tego, abyśmy z chęcią weszli tam po raz następny.

Continue reading

Projektujemy wygodny przedpokój

Gdy aranżujemy mieszkanie, zwykle skupiamy się głównie na miejscach, gdzie spędzamy dużo czasu. A przynajmniej tak myślimy. Najistotniejsza rzecz jasna jest kuchnia i łazienka, bo w końcu trzeba mieć na czym przyrządzić jedzenie i dbać o higienę. Potem zabieramy się za następne pokoje, zależnie od tego, ile ich mamy. W ostatnim czasie dużo uwagi poświęcamy także naszemu balkonowi. Robimy wszystko, aby także tam było ładnie i komfortowo. Zwykle najmniej uwagi poświęcamy przedpokojowi. A w końcu każdego dnia przechodzimy przez niego wiele razy. Może warto przy następnym remoncie pomyśleć i o nim?

Continue reading