Pieczywo

Odmień wnętrze designerskimi dodatkami

Oryginalna aranżacja kuchni to nie tylko modne szafki oraz nowoczesne sprzęty takie jak lodówka czy kuchenka. Aby kuchnia była prawdziwie funkcjonalna, przydatne są również małe akcesoria kuchenne – od desek do krojenia po łopatki, młynek czy wagę.

Komplet noży w bloku od Vialli Design
Autor: Vialli Design
Źródło: http://www.galleryhome.pl
Wysokiej jakości akcesoria sprawią, że przygotowanie ulubionych potraw będzie łatwe i przyjemne. Urządzenia muszą być też interesująco zaprojektowane – designerskie akcesoria to przysłowiowa kropka nad „i” każdej kuchennej aranżacji! Ale przed wyborem akcesoriów kuchennych powinniśmy najpierw postarać się o „zestaw podstawowy”, czyli te sprzęty, bez których gotowanie byłoby tak naprawdę trudne do zrealizowania.

Garnki i patelnie powinny to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Początkowo parę sztuk w różnych rozmiarach. Dobre noże to przybory kuchenne, które przydadzą się nawet najbardziej niechętnym kucharzom. Najlepiej jest posiadać w szufladzie trzy noże – duży nóż szefa kuchni, nóż do chleba i niewielki nożyk do warzyw. Warte uwagi są noże vialli design (sprawdź na stronie). Marka została założona w 2010 roku i jest projektem polsko-włoskim. Producenci skupili się głównie na kreowaniu coraz bardziej istotnego we współczesnym świecie designu. Doprowadziło to do stworzenia produktów nowoczesnych, o odważnej, wyrazistej kolorystyce. W sprzedaży znajdziemy nie tylko noże kuchenne, lecz i sztućce (również dziecięce) czy termosy. Gdy stawiamy na kolor w naszych kuchniach, chcemy zaznaczyć styl, który preferujemy, a tym samym poprawić sobie humor, skuśmy się też na naczynia z melaminy tej marki.

Vialli design to styl i kolorystyka które powodują, że gotowanie jest jeszcze bardziej przyjemnym zajęciem. Dzięki swoim walorom estetycznym, produkty mogą pełnić zwracającą uwagę dekorację kuchni. Kolorowe naczynia wabią nas kształtami, barwami a także fikuśnymi wzorami. Dzięki zastosowaniu palety barw, przygotowaną w naczyniach sałatkę z powodzeniem możemy bezpośrednio podać domownikom – odgrywa w danym momencie rolę oryginalnego elementu aranżacji naszego stołu. Szczególnie latem.