Brodzik kwadratowy Standard Plus

O nowoczesnym aranżowaniu domowej łazienki bądź toalety, czyli jak funkcjonalizm łączy się z modą

O współcześnie urządzonej łazience marzą głównie ci, którzy widzą, że najwyższy czas rozpocząć całościowy remont tego pomieszczenia, a także ci, którzy wyremontowali go kilka dobrych lat temu. W przeciągu 10 lat pojawiły się całkowicie nowe technologie – dzięki nim popołudniowa kąpiel bądź ranna toaleta stały się o wiele przyjemniejsze. I choć zakup płytek, armatury czy sanitariatów, a także użytecznych akcesoriów pociąga za sobą ogromne koszty, to niektórzy zarządcy domu nie zamierzają bądź po prostu nie muszą liczyć się z dużymi wydatkami – przecież z łazienki bądź toalety każdego dnia korzysta cała rodzina.

Brodzik półokrągły Standard Plus
Autor: Sanitec KOŁO

Remont łazienki trzeba niekiedy rozpocząć od przeróbek, gdyż dzisiaj stawia się przede wszystkim na funkcjonalne rozwiązania. Zmiana rozmieszczenia kranów i odpływów jest koniecznością, zwłaszcza gdy pomieszczenie ma niedużą powierzchnię i trudno zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty. Poza tym moda ciągle się zmienia i aktualnie np. montowanie prysznica staje się w Polsce już niemalże tradycją. A kiedy ktoś nie planuje rezygnować z zakupu wanny, to musi wiedzieć, że producenci nie zapominają o takich życzeniach i na rynku dostępne są także modele łączące obie wymienione funkcjonalności.

Głowica natryskowa Deante Primo, deszczownica
Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE

Cechą charakterystyczną współczesnych łazienek staje się obecność sprzętów o nietypowych kształtach. Umywalka może więc prezentować się niczym kuchenna miska, natomiast szafka umywalkowa do złudzenia przypomina mebel z minionej epoki. Wielką rewolucję przeszły również kabiny prysznicowe. Chociaż standardowe brodziki prostokątne są w dalszym ciągu dostępne, to ogromnym zainteresowaniem konsumentów cieszą się dziś kabiny bez brodzika bądź >> www.czystal.wroclaw.pl modele z hydromasażem. Jeżeli ten luksus jest poza zasięgiem, to fantastycznym pomysłem będzie wykorzystanie alternatywnych, chociaż rzecz jasna już nie tak spektakularnych rozwiązań – dla przykładu deszczownice, jak np.: http://www.bridom.pl/prysznice/deszczownie-panele-natryskowe, idealnie zastępują standardową słuchawkę bądź stają się jej uzupełnieniem.

Różne akcesoria stają się dziś obowiązkowym elementem aranżacji wnętrz. A w domowych łazienkach bądź zapraszamy do: Nieruchomości Posesor toaletach uwagę przykuwają: sufitowe suszarki, oryginalne oświetlenie ledowe czy interesująco prezentujące się regały na kółkach. Z uwagi na ogromną dostępność towaru kluczowe znaczenie wydaje się mieć tu kreatywność aranżera.