Nowoczesne wyposażenie i dodatki wnętrz

Każda gospodyni domowa wie jak ważnym narzędziem w gospodarstwie domowym jest nóż. Na rynku można wypatrzyć dużo artykułów wykonanych z różnych materiałów, w różnej tonacji, w przeróżnych zestawach. Można samemu kompletować komplety w zależności od pragnień i upodobań.

nowoczesny design kuchni

Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Noże vialli design to noże, produkowane przez włosko-polską firmę powstałą w 2010r. Styliści pomyśleli o tym, że w dzisiejszych czasach niesłychanie istotny jest design produktu. Wykonali niesłychanie innowacyjne, przyszłościowe noże o ciekawych formach i odważnych, głębokich kolorach.

Noże vialli design wykonane są z ceramiki, szlachetnej stali nierdzewnej w zestawieniu z drewnem i wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Noże te można kupić zarówno na sztuki, samemu dobrać takie jakie będą nam potrzebne we własnej kuchni, jak i w zestawach. Ważna jest także możliwość skompletowania kompletu w kolorze który pasuje nam do wyposażenia pokoju jadalnego. Jeżeli chodzi o materiał to nowoczesnym wyrobem są noże ceramiczne, niezmiernie funkcjonalne. Jest to najwyższej jakości surowiec o znaczącej twardości, nieomal tak wysokiej jak diament.

Ważne jest, że noże villa design są odporne na rdzę, stosowanie ich nie wpływa na smak jak również woń pokarmu. Atutem ich jest lekkość i obojętność chemiczna. Noże te są bardzo ostre i antyalergiczne. Noże nierdzewne nie przewodzą prądu, co dodatkowo jest niezwykle istotne przy wykonywaniu prac kuchennych. By dowiedzieć się nieco więcej, wejdź tu – designerskie noże na

podświetlane meble kuchenne

Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com

Nadzwyczaj komfortowym rozwiązaniem jest możliwość nabywania zestawów noży kuchennych w blokach. Upraszcza to zachowanie porządku i noże zawsze mamy w zasięgu ręki, stanowiąone także element dekoracyjny każdej kuchni. Nabywając noże pojedynczo mamy do wyboru m.in. nóż uniwersalny, do skrobania, do obierania, do wykrawania, do krojenia.

Niebanalnym zamysłem jest stworzenie wyjątkowej kolekcji noży villa design dla dzieci. Obok interesującej barwy, pomysłowe jest umieszczenie sztućców w estetycznych stojaczkach. Stylistyka sztućców pobudzi ochotę na jedzenie u niejednego niejadka. Każdą gospodynię domową ucieszy na pewno fakt, że noże villa design można zmywać w zmywarce.