okna w budynku

Nowe szyby ochronią Cię przed słońcem i zimnem.

Ważna jest nowoczesna marka w szkle, będąca synonimem termoizolacyjnych szyb zespolonych i profesjonalnych systemów, charakteryzujących się najwyższą jakością. W budowie szyb zespolonych używa się różnego rodzaju szkła, dobierając w ten sposób najmocniej pożądane parametry przeszklenia.

Okna
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Szyby zespolone można podzielić na nowoczesne zestawy dwukomorowe – w skład których wchodzą trzy szyby i zestawy jednokomorowe – w skład których wchodzą dwie szyby. W przestrzeniach między szybami możemy montować dekoracyjne elementy. Poniżej zobaczycie rodzaje szyb zespolonych.

W dzisiejszych czasach znacząca w technologii budowlanej jest izolacja cieplna. Aby zminimalizować straty energii z wnętrza, w oknach montuje się szyby termoizolacyjne ze specjalną powłoką, umieszczoną we wnętrzu przestrzeni międzyszybowej.

Najważniejszym zadaniem jakie spełniają szyby antywłamaniowe jest bezpieczeństwo lokatorów. Szyby te tworzą dużą ochronę domu przed nieproszonymi gośćmi. Zastosowanie szyby antywłamaniowej w oknie ze wzmocnionymi okuciami pozwala na rezygnację z dodatkowych zabezpieczeń takich jak rolety. Szyba np. GlasMax Secure jest laminowana. Dzięki temu stopień bezpieczeństwa możemy modelować do naszych potrzeb wykorzystując różne kombinacje szkła oraz liczbę warstw specjalnej folii PVB. Im jest więcej warstw i grubsza folia, tym większa jest ochrona przed włamaniem.

Szyby przeciwsłoneczne zapobiegają przegrzewaniu się pomieszczeń, zwiększa to znacznie komfort oraz zmniejsza koszty klimatyzacji. Wyjątkowe znaczenie ma to w przypadku budynków użyteczności publicznej np. biurowcach. Nasze nowoczesne szkła przeciwsłoneczne dają nie tylko skuteczną ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń w czasie lata, ale także zmniejszają straty ciepła zimą.

Duże znaczenie dla naszego komfortu ma również ochrona przed hałasem. Sprzedawane szyby dźwiękoizolacyjne są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie nie da się zlikwidować lub zmniejszyć hałasu.

Już dziś znajdź rozwiązanie najlepsze dla siebie!

Zobacz ofertę w http://www.da-bud.pl/oferta/szklane-okladziny-scienne/ight=”300″ frameborder=”0″ scrolling=”no” marginheight=”0″ marginwidth=”0″ src=”http://maps.google.pl/maps?q=drzwi+wroc%C5%82aw+FHU+DA-BUD+Arkadiusz+Adamowski&hl=pl&muul=4_20&luul=Polska&ie=UTF8&hq=drzwi+wroc%C5%82aw+FHU+DA-BUD+Arkadiusz+Adamowski&hnear=Polska&t=m&ll=51.096327,17.01645&spn=1.810844,4.683109&output=embed”>
Wyświetl większą mapę