szkło

Nierzadko marzy nam się, żeby sezon grillowy ciągnął się cały rok – dzisiaj mamy możliwość już to pragnienie ziścić

Grill to świetna rzecz. Mamy możliwość przyrządzić na nim niemal wszystko. Paniom na diecie łączy się z tłustymi mięsami – przykładowo z boczkiem, jednakże nie jest to cała prawda.

Łazienka minimalistyczna, biała
Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
szkło
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
kuchnia
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Na grillu mamy możliwość przyrządzić prawie wszystko. Mięso, ale też ryby lub warzywa. Tak, tak – warzywa, a nawet owoce. Świetnie z grilla smakują papryka albo chociażby banan. Danie z grilla nie musi być zatem tłuste. Ponadto, grill to nie tylko jedzenie. To też cała przyjemność spotkania się z przyjaciółmi w ogrodzie. To też jakiś alkohol – na przykład wino. To też biegające przy nas maluchy, ponieważ grill często bywa spotkaniem bliskich ludzi, które przyciąga wszystkie generacje – od pięciolatka po emeryta. Wszyscy siedzą wokół stołu, wcinają wyśmienite grillowane przekąski, dyskutują i się śmieją. W ogóle panuje urocza atmosfera. Jeśli pragniemy zatem zbliżoną atmosferę zaprowadzić zimą, to potrzebna nam będzie patelnia grillowa. Dopomoże nam ona przywołać aromaty, za którymi tęsknimy w chłodne dni. Oczywiście patelnię będziemy używać w środku, a nie w ogródku, ale wszelkie pozostałe czynniki możemy odzwierciedlić – smak dań i śmiech zaproszonych gości. Toteż nie pozostaje nam już nic innego jak prędka wycieczka do sklepu, żeby nabyć taką patelnię.

Najważniejsze, aby kupować sprzęt dobrej i znanej marki – wtedy będziemy mieć pewność, że taka patelnia posłuży nam nie jeden rok, a wiele lat. Musi mieć również dwuletnią gwarancję.