Konsumenci

Na czasie znowu są urocze parawany

W paru starszych filmach można ujrzeć parawany. Często tam są one bezbarwne oraz toporne. Obecnie parawany wracają do łask. Warto je kupić, aby kreatywnie urządzić Wnętrza.
Obecnie modne są duże otwarte przestrzenie.

Często rezygnuje się ze ścian działowych, na rzecz przestrzenności. Parawany idealnie nadadzą się do tych przestrzeni, by dzielić pomieszczenia z uwagi na ich funkcjonalność. Kobiety mogą odgrodzić garderobę od reszty sypialni, lub miejsce z toaletką, przy którym robią makijaż oraz szykują się do wyjść. Możemy także oddzielić jadalnię od kuchni lub chwilowo odgrodzić się od oczu sąsiadów w ogródku. Parawan (propozycje) możemy z powodzeniem odsunąć, gdy nie będzie już przydatny. Nada się także do pokoiku dziecięcego, kiedy mamy dwoje dzieci i każde z nich pragnie swojej przestrzeni. Parawany idealnie nadadzą się do biur, kiedy chcemy odseparować od siebie biurka pracownicze.
Konsumenci
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsze parawany są pełne żywych kolorów jak również interesujących motywów. Dobrze jest oczywiście dobrać kolorystykę parawanu do charakteru konkretnego pomieszczenia. Najczęściej parawan nawiązuje swym wzornictwem do tradycji dalekowschodnich, stamtąd też się wywodzi. Rusztowanie zrobione jest najczęściej z drewna bądź bambusa. Parawany robione są z delikatnych, lekkich tkanin. Można nabyć parawan dwu trzy lub więcej skrzydłowy albo nowoczesny parawan zwijany niczym dywan, jaki możemy ustawiać w dowolne kształty.

To więc doskonały wybór dla stylowych przestrzeni, ale także tych bardziej tradycyjnych. Z pewnością oczarują domowników, gości, a także pracowników. Dzięki swojej lekkości i mobilności potrafią mieć kilka zastosowań.