meble

Meble z Polski bez wątpienia są najlepsze!

Trudno w sumie zaakceptować rozumowanie właścicieli całkiem gustownych mieszkań, którzy jednak tak jakby nie umieją zadbać o ich eleganckie zaaranżowanie. Jeżeli wpompowaliśmy tak wiele pieniędzy, należałoby dołożyć jeszcze trochę i chociażby zakupić jakieś meble. Wiadoma sytuacja – ciężko powiedzieć, iż meble, zwłaszcza takie z wyższej półki, są małym wydatkiem, ale można śmiało powiedzieć, że jakby nie patrzeć byłoby wspaniale, gdybyśmy dali się skusić. Niemal każdy zakup do własnego mieszkania może sprawić sporo frajdy. I w sumie nie chodzi o kobiety – faceci również będą pod wielkim wrażeniem.

Oryginalne meble do mieszkania
Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Co za mocno stereotypowe myślenie, kiedy ktoś niejako z góry zakłada, iż w zupełności faceci nie przepadają za zakupami. Choć to szczera prawda, że mało który z panów przepada za bardzo długimi zakupami. Pozostaje mieć nadzieję, iż panie mogą to zrozumieć.

Odpowiednio dobrane meble są ważneDobrze, ale niby które meble – do sprawdzenia na tej stronie – są faktycznie piękne, solidne pod każdym względem? Choćby polskie meble – bo akurat jeżeli w rachubę wchodzą polskie meble, na przykład szafy, lecz także – złączki montażowe, itp., z całą pewnością nie powinniśmy miewać jako nacja najmniejszych kompleksów. Ciężko sądzić, że skoro to właśnie meble (więcej pod tym linkiem) rodem z naszego kraju robią wielką furorę na zagranicznych rynkach, my – mieszkańcy Polski, moglibyśmy je jakoś deprecjonować. Niby wiadomo: nierzadko ciężko się oprzeć zwłaszcza śródziemnomorskim meblom, ale przynajmniej część mebelków w naszym domostwie to mimo wszystko powinny być meble wyprodukowane w naszych fabrykach. Tak zwany patriotyzm ekonomiczny także jest wielce ważny, chociaż akurat o finansach to może w innym tekście.


Meble nie są tanie

aranżacja
Autor: Diesel
Źródło: SuperstudioPiu
Choć ciężko tak naprawdę tak jakby uciec od zagadnień mających związek z kasą – zwłaszcza, że choć meble mamy genialne, to jednak fakty są takie, iż w dalszym ciągu dużo gorsze, niźli nasze meble są po prostu nasze pensje. Można powiedzieć, iż no przynajmniej pracownicy związani z branżą meblową „powinni” zarabiać lepiej, niż pracownicy sporo bogatszych krajów. Cóż, jeżeli ktoś chciałby sensownie wspomóc krajowy przemysł meblowy niech kupi meble z Polski – to żadna ujma, a przynajmniej wszyscy będą bardzo zadowoleni. Zwracajmy na to większą uwagę, a pewnie będziemy fajniej żyli.