Ostryaka do noży

Marka Gerlach – trwałość miarą skuteczności

dużo ludzi poszukuje opcji upraszczających codzienne prace kuchenne. Marka Gerlach ma w ofercie produkty zmniejszające czas spędzony w trakcie domowych czynności, przez produkcję trwałego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych
Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym przykładem będzie Gerlach zestaw noży w bloku (zarządca wspólnoty mieszkaniowej wrocław) posiadającym unikalne ostrza. Ten nowy produkt będzie idealny zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Dzięki wykonaniu rączkiz bardziej odpornych niż surowiec drewniany tworzyw jakim jest sztuczny ABS noże stają się wytrzymałe a nóż bezpieczniej trzyma się w dłoni. Symbole na trzonach służą kucharzowi w dopasowaniu odpowiedniego ostrza do właściwej pracy: każde ostrze w kolekcji ma swoje zastosowanie, inny nóż zastosujemy krojąc pomidory, a inny podczas krojenia mięsa.

Gerlach Blok 991C (najlepsze ceny) cechuje nowoczesna kolorystyka scalająca materiały o wytwornym wyglądzie, czemu towarzyszy nieznana dotąd trwałość materiałów. Rączka wytworzona została z unikalnego drewna, co powoduje niesamowite efekty wizualne w postaci słojów przechodzących wzdłuż rękojeści. Stal nierdzewna daje pewność – i co istotne – długotrwałość produktu, a wygląd naturalnego drewna wprowadza ciekawy wygląd: utożsamiany ze starym stylem. Zestaw zawiera pięć wielofunkcyjnych, niezniszczalnych ostrzy kuchennych z różnym przeznaczeniem wyznaczonym na rączce.

GERLACH patelnia ceramiczna Harmony 28cm jest patelnia, która łączy w sobie szyk z nowoczesnością. Wyprodukowano ją myśląc o wykorzystywaniu mniejszej ilości gazu aby ekonomiczność użytkowa była jak najwyższa. Unikalne teflonowe dno uniemożliwia przywieranie produktów co sprawia, że codzienna kuchenna krzątanina staje się przyjemnością.