łazienki, łązienka, armatura sanitarna

Wyposażenie i aranżacja łazienek

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Przy remoncie łazienki warto pomyśleć o kilku istotnych kwestiach, które w przyszłości ułatwią nam eksploatację tego pomieszczenia. Co ważne oprócz praktyczności zapewnimy sobie też odpowiednie walory estetyczne. Ważne jest kilka aspektów zapewniających komfort użytkowania łazienki: praktyczne wyposażenie, dobór oświetlenia, przestrzenność pomieszczenia, odpowiednio dobrane kolory.

Continue reading

images

Jak gustownie zaaranżować łazienkę?

Łazienka to wyjątkowe wnętrze w naszym mieszkaniu. To miejsce, w którym nie tylko troszczymy się o własną higienę, ale również odpoczywamy. Uwielbiamy po ciężkim dniu zanurzyć się w cieplutkiej wodzie z pachnącą pianą. Dla wielu z nas to jedyna chwila relaksu, na którą czekamy właściwie od rana. Można wówczas zresetować swój umysł i zregenerować się. Stąd też należy dołożyć wszelkich starań, aby łazienka została odpowiednio zaaranżowana.

Continue reading

Łazienka, meble i akcesoria łazienkowe MyBath, seria Balia

Jakie grzejniki łazienkowe dopasować? – użycie oraz walory

Grzejniki łazienkowe ciężkie żeliwne, idą aktualnie w zapomnienie. Na chwilę obecną bardzo znanesą drabinkowe grzejniki na zamówienie, jakie nie tylko bardzo estetycznie się prezentują, lecz również dobrze grzeją pomieszczenie i służą jako suszarka do, na przykład, mokrych ręczników. Dzięki ich nowatorskiej metodzie w łazience nie wznosi się nieprzyjemny zapach zatęchłych, mokrych ręczników, ale trwa miłe ciepło, jakie jest doskonałe dla osoby, która dopiero co wykapała się.

Continue reading

images

Remontujmy domową łazienkę w godny sposób

Od czego trzeba rozpocząć remontowanie łazienki? No cóż, to zbytnio istotne pomieszczenie, aby czymś zdrowym było to by najzwyczajniej w świecie dopuścić do nawet minimalnego uchybienia. Co jak co, ale wyłącznie porządne podejście do zmian w łazience sprawi, że w pełni będziemy zadowolonymi osobami.

Continue reading

images

Akcesoria łazienkowe jakie tylko chcesz

Retro, a dlaczego nie rustykalnie – wedle jakich wzorów urządzić łazienkę, która z pewnością zachwyci gości? Pragnieniem niemal każdej pani okazuje się królewski pokój kąpielowy. Opcji urządzenia takich pomieszczeń są tak ciekawe, że nietrudno zrealizować prawie każdy koncept.

Continue reading