Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis

Kabina prysznicowa czy jednak odprężająca kąpiel w wannie?

Jeżeli posiadana przez nas łazienka do sporych nie należy powinniśmy wybierać pomiędzy kabiną prysznicową a wanną. Opinie są różne, ale można powiedzieć, że pod wieloma kwestiami sytuacja jest taka, że jeśli ktoś skusi się na wannę, potem nieco tego może pożałować.

Continue reading

meble

Bidety łazienkowe nie muszą okazać się drogie

O łazienkę także powinniśmy zadbać

Poświęcamy niesamowicie dużo uwagi do tego jak mają okazać się urządzone nasze pokoiki, a też korytarz, gdyż mamy gwarancję, że to właśnie w tych miejscach najczęściej będą przebywali nasi goście. Nie mniej nie możemy zapomnieć, że o łazienkę też powinniśmy odpowiednio zatroszczyć się, tak by mieć pewność, że jej wygląd nie będzie odbiegał od dalszego wyglądu naszego mieszkania. Continue reading

kominek

Szklane dodatki bywają rzeczywiście ładne, sprawdź, jak zastosować je w swym wnętrzu

Szkło bywa materiałem powszechnie wykorzystywanym w aranżacji wnętrz mieszkaniowych lub komercyjnych. Jego różnorodny charakter decyduje o tym, że może być stosowany na doprawdy dużo sposobów i w każdym przypadku wygląda modnie i nowocześnie. Szklane elementy są widoczne tak naprawdę w dowolnym pomieszczeniu w domu, szkło może być stosowane w postaci przedmiotów użytkowych, jak także wspaniałych ozdób.

Continue reading