Kuchnia w odcieniach bieli

Optymalny komfort w kuchni zapewniają pomysłowo dopasowane szafki

Lata gdy kuchnia służyła tylko i wyłącznie do przygotowywania śniadań, obiadów i kolacji na szczęście nie dotyczą już dzisiejszych czasów. Dziś, to miejsce spotkań mieszkańców domu, a także funkcjonalność, ergonomia i design. Ale czy istnieje szansa aby w kuchni w tym samym czasie zamieszkał ład i porządek wraz z estetycznym wyglądem? Obieraczka do warzyw, sprzęt do drylowania wiśni czy maszynka do mięsa niekoniecznie muszą stanowić centralny punkt naszej kuchni. Odpowiedzią na te wątpliwości są szafki kuchenne.

Continue reading

kuchnia

Stylowe wyposażenie kuchni w restauracji

Jeśli wzrasta konsumpcja Polaków – jeżeli w grę wchodzi jedzenie na mieście, w żadnym razie nie powinna zbytnio zdziwić coraz bardziej znaczna ilość restauracji położonych w Łodzi, Gdańsku, Białymstoku bądź Rzeszowie. Co prawda nadal tak wiele nie jemy na mieście, ale wszelkie dane statystyczne jednogłośnie ukazują, że otworzenie kolejnej restauracyjki ma niesamowicie wiele sensu.

Continue reading

wnętrze sypialni

Wnętrza i ich aranżacja

Dekorowanie wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Trzeba znać siebie i swoje potrzeby, aby wykreować środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli dobrze. Nierzadko każdy z domowników ma całkowicie inny gust, a w związku z tym inne wymagania. Inne wymagania od wystroju domu ma rodzina z wieloma dziećmi, single, a inne bezdzietne małżeństwo, czy para z dzieckiem..

Continue reading

lampa

Światło w mieszkaniu – dopasuj najlepsze

Wielu ludzi nie docenia funkcji, jaką odgrywa odpowiednie oświetlenie we wnętrzach. To w dużej mierze od niego zależy samopoczucie domowników, jak również skuteczność przeprowadzanych przez nich prac. Właściwie mocne oświetlenie doceniane jest przykładowo w nielicznych zawodach, zwłaszcza w tych, w których operuje się bardzo drobnymi częściami.

Continue reading