Dekoracje sali weselnej

Kolorowe balony z pewnością każdorazowo się nadają na dekorację

Sposób przystrojenia sali weselnej to jedna z tych rzeczy, które zapadną w pamięć wszystkich zaproszonych. Rzecz jasna nie ozdoby są w tym dniu priorytetem, lecz są w stanie one sprawić, iż uczestnicy imprezy poczują się lepiej i naprawdę weselny klimat będzie dobrze odczuwalny. Z wesołymi imprezami z pewnością łączą się ozdoby takie, jak balony lub konfetti. Na Twoim weselu możecie postawić na oba rozwiązania.

Dekoracje na wesele
Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Baloniki wszędzie doskonale wyglądają. Aktualnie jest to już ozdoba klasyczna, jednak wciąż często wykorzystywana przy różnych okazjach. Balony od razu wprowadzają imprezową atmosferę. Dużą zaletą baloników jest to, że są one bardzo tanią ozdobą. W dodatku da się samemu przystroić salę przy ich pomocy. Nie potrzebne jest tutaj doświadczenie. Wystarczy kupić paczkę baloników, nadmuchać przy pomocy kogoś ze znajomych i powiesić pod sufitem.

Warto zwrócić uwagę na cenę pojedynczego balonu.

Jeżeli zaciekawił Cię ten tekst, sprawdź ponadto ten link. To naprawdę świetna strona (https://www.klubtanca.pl/), na której znajdziesz inne tego typu informacje!

W sali jesteśmy w stanie powiesić i ponad sto balonów – wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz rozmiarów sali. Ceny balonów mogą być zupełnie inne. Dobrze jest wybrać się kupować w supermarkecie albo hurtowni, by kupić większe opakowanie. W takim wypadku zapłacimy góra parę groszy za sztukę.

Dekoracje sali weselnej
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Baloniki musimy też przywiązać grubą nitką. Mocowanie powinno być wytrzymałe, bo części dekoracji będą zapewne niechcący trącane przez gości. To istotne, żeby baloniki wtedy nie spadły.

Żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt, dobrze jest także kupić konfetti. To akurat taka rzecz, której może być wszędzie pełno. Jeśli spadnie na podłogę, z pewnością nikomu nie będzie zawadzać. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na