salon

Każdy pragnie, aby jego mieszkanie było miłe oraz aby goście czuli się u nas jak u siebie

Kiedy wprowadzamy się do nowego mieszkania, chcemy je udekorować w taki sposób, żeby pokazywało nasze zainteresowania. Wyśmienitym motywem są przepiękne obrazy albo fototapety na ścianach.

salon
Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
kominek
Autor: bnpositive
Źródło: http://www.flickr.com
nowoczesne biuro
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Podkreślą one wystrój wnętrza.

Obrazy trzyczęściowe wydają się być w dzisiejszych latach bardzo popularne – obraz trzyczęściowy (obraz trzyczęściowy). W bardzo atrakcyjny sposób możemy pokazać niemal wszystko. Miłośnicy kwiatów wyszukają mnóstwo motywów z przepięknymi bukietami. Jeśli chcemy na ścianie umieścić jakiś nastrojowy widok, to możemy zdecydować się na zdjęcie jeziora z mostkiem albo widok majestatycznych gór z małym, samotnym kościółkiem na łące. Nierzadko części mogą być ułożone w przeróżnej kombinacji (równo w linii albo asymetrycznie) i wybór należy do nas. Do pokoju nastolatka mamy możliwość wybrać obraz z autem lub jego ukochanym zespołem sportowym.
Jeżeli pragniemy, aby cała ściana została zajęta przez pewien motyw, to warto pomyśleć o fototapecie. Wracają one do łask i znów wydają się być modne, tak samo jak 20 lat temu. Pejzaże, które mamy możliwość sobie wybrać na fototapecie zapierają niejednokrotnie oddech. Mogą to być krajobrazy, mosty lub zamki. Jeżeli marzą nam się fototapety pałac powinien się na nich niesamowicie prezentował – Zdobądź więcej info (Zdobądź więcej info). Częstym zdjęciem są francuskie pałace z ich pięknymi i zadbanymi ogrodami.

Siedząc na kanapie i popijając gorącą czekoladę możemy spoglądać na taki pałac i przedstawiać sobie, że żyjemy w XVIII wieku i biegamy po jego korytarzach w balowych kreacjach. Takie marzenia relaksują – i to tylko przy pomocy fototapety.