Modne dodatki na jesień

Kafle Vives, przeciwko płyty heksagonalne – a więc, najwspanialsze płytki do położenia na podłóg oraz ścian

Pragniesz unowocześnić, na przykład: – swoją łazienkę? Myślisz nad glazurą, ale nie masz pojęcia, jakiego typu zastosować? Pomyśl o marce Vives oraz nowym alternatywie płytek o nazewnictwie: Płyty Heksagonalne!

Modne dodatki na jesień
Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria
Na rozpoczęciu obecnego felietonu, poruszymy temacik marki Vives, a bardziej konkretnie – kafle Vives. Marka Vives jest z Hiszpanii i narodziła się już w tysiąc dziewięćset pięćdziesiątego siódmego roku zobacz płytki heksagonalne. Ma w posiadaniu liczne certyfikaty oraz charakteryzuje się trwałością, byciem wytrzymałą i pięknem. Kafle tej firmy są z najbardziej wysokiej jakości glazury, która ma w posiadaniu normy jakości rodzaju ISO 9001. Są ich przeróżne rodzaje – rozmiary, kolorystyka, wzory. Ich cena za, na przykład za zestaw dwudziestu pięciu sztuk w jednym opakowaniu za płytę podłogową o rozmiarach 20×20, wynosi zazwyczaj koło 80 złotych, chociaż zdarzają się promocje. Koniec z oklepanym wzorkiem na ścianach albo podłodze! Będąc przy różnego rodzaju wzoru, nie sposób nie napomknąć o pewnej dość nowiutkiej alternatywie glazury…
kafle vives
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Mowa tu o wyjątkowych oraz jedynych w własnym rodzaju płytkach heksagonalnych sprawdź tutaj. Płytki heksagonalne są najnowszym trendem do zaaranżowania łazienki, który otrzymuje coraz to bardziej dużą popularność.

Wprowadzają do pomieszczenia niepowtarzalny urok i styl, dzięki intensywnym barwom oraz wzornictwie, oraz niepowtarzalnej budowie samiutkich płytek, które mogą być sześcianami, w konturach trójwymiarowych mini bloków – dzięki technologii 3D wszystko bywa już w tej chwili możliwe! Przyciągnij oczko własne i gości do tych niepowtarzalnych płytek, a będziecie mieli na dodatek o czym konwersować! Nie zwlekaj oraz kup je już teraz!