Akcesoria łazienkowe jakie tylko chcesz

Retro, a dlaczego nie rustykalnie – wedle jakich wzorów urządzić łazienkę, która z pewnością zachwyci gości? Pragnieniem niemal każdej pani okazuje się królewski pokój kąpielowy. Opcji urządzenia takich pomieszczeń są tak ciekawe, że nietrudno zrealizować prawie każdy koncept.

Continue reading

Fajne idee wykańczania pokoi

Tak naprawdę remont łazienki powoduje wiele problemów kobietom zamieszkującym nasz dom. Jakoś tam się zwykło mawiać, że panie kochają spędzać spory kawałek życia w łazience. Nieprawda? Ciężko z owym twierdzeniem jakoś się nie zgodzić. Jednakże niech panie się nieco uspokoją: przez jakiś czas będą faktycznie miały wielki kłopot z tym, aby korzystać z tego pomieszczenia, lecz później będzie cudnie.

Continue reading

Najlepsze łazienki w sieci!

Mało kto zdaje sobie sprawę jak ważnym miejscem w domu jest łazienka. Od pójścia do łazienki większość ludzi zaczyna dzień, jest to także ostatnie miejsce jakie odwiedzamy przed snem… W trakcie dnia też często chadzamy do łazienki aby się odświeżyć wskakując do wanny czy choćby umyć ręce. Skoro tyle czasu spędzamy w tym miejscu, to warto zadbać żeby wracać do toalety z przyjemnością a nie z przymusu. Jak to zrobić?

Continue reading

Wanny a także kabiny prysznicowe od firmy Radaway

Radaway to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma, jaka działa w branży łazienek. Proponuje ona liczne kreacyjne i sprawne rozwiązania w dyscyplinie kabin prysznicowych, wanien bądź też brodzików. Jej oferta jest niezmiernie potężna, każda osoba odkryje w niej przestronne i współczesne wanny łazienkowe, markowe kabiny prysznicowe z mnogimi ulepszeniami oraz dodatkami, markowe zlewy albo tez brodziki cudowne do każdej łazienki.

Continue reading