Sprzątanie obiektu

Jesienny okres w każdym roku napawa Cię zniechęceniem – do wszystkiego

Nauczona, że taki stan dotyka Cię każdego roku jesienną porą, starasz się temu w porę przeciwdziałać. W jaki sposób? Bardzo różnie.
Początkowo, w czasie gdy jesienną aurą dopadała Cię chandra, naprawiałaś sobie humor zakupami.

Sprzątanie obiektu
Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
komody do salonu
Za każdym razem miało to na Ciebie dobry wpływ, więc nieduże zakupy – obuwie lub też sukienka, dodawały Ci energii. Od paru lat z jesiennym marazmem walczysz odrobinę inaczej – nie zakupujesz już nic dla siebie, lecz do domu. Zabiegasz o to, by przez ten nielubiany czas u Ciebie w mieszkaniu było bardzo przytulnie. W zeszłym roku od nowa wyposażyłaś sypialnię, w tym roku przyszła kolej na salon. Co tym razem wymyśliłaś? Zakupiłaś ogromnie innowacyjną lampę, nieduży mięciutki dywanik, ale to nie wszystko. Szukasz jeszcze jakiejś ładnej komody (więcej dowiesz się na tej stronie) do salonu – doszłaś bowiem do wniosku, że takiego mebla Ci brakuje, więc dla dopełnienia całości zapamiętale wertujesz oferty sklepów meblowych. Każda gazetka reklamowa, w której jest możliwe odnaleźć komody (więcej w temacie) do salonu była przez Ciebie bardzo dokładnie przeglądana i nareszcie upatrzyłaś taką, która wpadła Ci w oko. Jeszcze w dniu dzisiejszym po południu wybierasz się po nią. Jesteś przekonana, że jak każdego roku ten zakup zmieni w taki stopniu wystrój salonu, iż nie powinno Ci zagrażać jesienne przygnębienie. Faktycznie należałoby zrobić to dla siebie – całą jesień i zimę będzie nam przecież cieszyć oko.

Każdy jeden z nas chowa w zanadrzu jakieś sposoby na jesienną chandrę. Bez znaczenia, jakie one są – najważniejsze, iż pomagają nam z uśmiechem przetrzymać najbardziej melancholijną porę roku.