Jakim sposobem umeblować sypialnię w klimacie glamour?

Aranżacja pokoju sypialni nigdy nie była taka łatwa. Fani eleganckich mebli, blasku i żywych kolorów będą zachwyceni! Styl glamour to nie tylko paleta fioletów i różów, można ożywić wystrój sypialni kolorami bardziej mocnymi, ale pamiętajmy o umiarze. Można wprowadzić do pokoju np. czarne łóżko, z metalowymi poręczami oraz hebanowe dodatki.

sypialnia, mieszkanie
Od czego należy rozpocząć? Po pierwsze: pościel, narzuty i zasłony. Ze złotą nitką są bardzo wskazane. Pościel atłasowa lub satynowa w kolorze szarym, kości słoniowej albo we wspomnianym różu i fiolecie. Złote gadżety także nie będą problemem. Dzięki mimo chodnemu towarzystwu tej kolorystki w pokoju nocnym przewodniczyć będzie delikatność oraz kokieteryjność. Kolejna kwestia: wykończenie ścian.

Tak, tak. Mówi się, że wyszła już z mody, jednak w tym przypadku z barokowymi wzorami zawsze będzie elementem stylu glamour.sprawdź tu oświetlenie łazienkowe oświetlenie łazienkoweNadaje szyku i charakteru naszej sypialni. Dla jednych jest to kicz, dla innych stylu i indywidualności. Po trzecie: oświetlenie. Na przykład srebrne, czy ciemne połyskujące lampy. Im więcej bogactwa, tym lepiej. Na tle bardziej klasycznych odcieni, będą najlepszym akcentem całości aranżacji. Jeśli lubicie dużo światła warto wstawić lustro – zapraszam tutaj… -.

stylowa i elegancka sypialnia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Najczęściej aranżatorzy wnętrz zamieszczają je nad łóżkiem, ale można przecież postawić je tak, aby nie był to przede wszystkim przedmiot dekoracji, ale również praktyczny.

Blihtr i zmysłowość – to cechy wyróżniające aranżację w stylu glamour. Szukasz fajnych pomysłów? Może chcesz zrobić sypialnię pełną romantycznego klimatu? Zajrzyj na: