ciasto w formie

Jakiego rodzaju inwestycje najlepiej sprzedają się w stolicy Dolnego Śląska?

Obecnie najchętniej nabywane są kawalerki oraz małe dwupokojowe mieszkania, których powierzchnia wynosi od 25 do 40 mkw. Zainteresowani są nimi zarówno inwestorzy, jak też rodzice wysyłające swoje dzieci na studia.
Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie proponuje ceny za metr kwadratowy nie są niskie i raczej wszystko wskazuje na to, iż taka tendencja się utrzyma.

ciasto w formie
Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże stosunkowo małe mieszkania szybko się sprzedają, ponieważ stanowią dobrą inwestycję – zakup i wynajem kawalerek i mieszkań dwupokojowych przynosi atrakcyjne zyski. Dodatkowo do zakupu mieszkań zachęca stabilizacja na rynku kredytów hipotecznych, jaka nastąpiła po serii podwyżek marż oraz spadków dostępności.

Skoro czytasz ten tekst, to niewątpliwie jest on dla Ciebie niezwykle absorbujący. Tutaj również znajduje się notka z serwisu, która zawiera równie ciekawe tematy.

To co może zniechęcać do kupna nieruchomości to na pewno wyczerpanie puli środków z programu MdM. Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław proponuje wiele interesujących lokalizacji, które wyróżnia chociażby dobra komunikacja z centrum miasta – . Najpopularniejsze rejony dla inwestorów we Wrocławiu to od lat między innymi Gaj, Huby, Legnicka, Krzyki, Sępolno. Duże znaczenie dla nabywców nieruchomości we Wrocławiu z niewielkim metrażem ma również bliskość uczelni wyższych.

porady
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli natomiast interesują nas większe nieruchomości, a więc nowe domy na sprzedaż Wrocław także ma sporo do zaoferowania. Większość inwestycji tego typu to kameralne kompleksy domków w zielonych dzielnicach Wrocławia. To atrakcyjna propozycja dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy pragną spokoju. Najczęściej takie domy mają od 80 do 115 mkw, nierzadko są to moduły kondygnacyjne.

Na takiej powierzchni można zaaranżować salon z kominkiem, kuchnię w aneksie, wygodną sypialnię, przestrzenną łazienkę i pokój dziecka. Dla wielu atutem jest antresola, która może stanowić kolejną sypialnię lub pomieszczenie rekreacyjne – podoba mi się gama nowych domów na sprzedaż we Wrocławiu.https://jeger.pl/pl/farby-do-mebli/230-jeger-rustic.html – (zobacz www.jeger.pl/pl/farby-do-mebli/230-jeger-rustic.html)Do takiego domu najczęściej przynależy ogródek i miejsce postojowe w cenie nieruchomości.