Święta

Jakie rozmiary może mieć nieduży dobudowany przy domu basen oraz jak dużo mogłaby kosztować jego budowa?

Obecnie mieszczący się w ogródku basen to nie luksus, na jaki mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi ludzie. Każdy mógłby za stosunkowo małą sumę mieć go na swojej posesji.

Jednak do jego wykonania niezbędny jest profesjonalny projekt.
Święta
Autor: Internity
Źródło: Internity

Można wybrać go z oferty dobrego biura architekta a następnie, po ustaleniu docelowego rozmiaru i miejsca, przystąpić do czynności konstrukcyjnych. Zanim jednak się one zaczną, należy opracować projekt basenu. Będzie on posiadał wybrany wyżej model. Taki basen może mieć przykładowo w narożniku specjalną nieckę, jaka mogłaby służyć również jako brodzik dla dzieci. Na takim projekcie można obejrzeć m.in.

Zobacz dodatkowo szczegółowe informacje (http://pro-trans.wroclaw.pl/gwinotwanie-ciecie-rur), na pewno będziesz zdania, że faktycznie warto było się z nimi zapoznać. Nie zwlekaj więc i wejdź tutaj!

proponowane wymiary, przykładowo 5x5m oraz głębokość najczęściej 1,5m. Warto wspomnieć, że płyta niecki mogłaby być dowolnie kształtowana w przedziale 1-1,5m. Wykonanie basenu może kosztować np. 50 tys. zł. Koszt jego utrzymywania też nie należy do zbyt dużych.

Ściany wyprodukowane mogłyby zostać z betonu. Naturalnie dozwolone są pewne zmiany, przy czym należałoby pamiętać, że proponowane przez nas surowce nie powinny być słabszej jakości niż te, które są sugerowane przez wykonawcę. Warto jednak dodać, że (jeśli to możliwe) lepiej jest zdecydować się na taki projekt jeszcze podczas budowy samego domu. Nie jest to w żadnym wypadku warunek niezbędny. Nic nie zastąpi komfortu posiadania przydomowego basenu w będącym KOŁO domu ogródku, z daleka od ulicznego zgiełku.

Taki basen mógłby optycznie być kontynuacją stylu reprezentowanego przez dom. A tego nie zagwarantuje żaden nadmuchiwany basen. Jest to niezastąpiona forma odpoczynku po długim dniu w biurze.