Jakie funkcje mają klimatyzatory Hyundai?

Firma Hyundai Corporation zostaje utworzona w 1976 r. jako sektor importu oraz eksportu Hyundai Group. Firma koncentrowała się na inwestycjach zagranicznych, które związane były z energetyką oraz ciężkimi chemicznymi towarami.

Zima na tarasie

Autor: Plastivan
Źródło: Plastivan
Równocześnie uczestniczyła w rozwoju zasobów całego świata.
W asortymencie firmy można znaleźć klimatyzatory Hyundai wysokiej jakości. Spółka do swoich produktów wprowadziła wiele ulepszeń przykładowo opcję Wi-Fi, którą można by opcjonalnie podłączyć do klimatyzatorów konkretnej serii i ułatwia ona sterowanie klimatyzatorem z każdego miejsca na ziemi poprzez przenośne narzędzie. Klimatyzatory Hyundai mogłyby funkcjonować bez przerwy nawet w bardzo niskich, panujących na zewnątrz temperaturach, które sięgają -15 stopni. Te klimatyzatory są zaopatrzone w tego typu funkcje jak Auto Restart, Tryb Turbo, ochrona przed nawiewem powietrza chłodnego w funkcji ogrzewania.

Jeżeli na ten wątek posiadasz zapytania, to poznaj więcej informacji na przedstawiane zagadnienie, klikając tutaj – informacje okażą się zapewne atrakcyjne.

Są również wyposażone w funkcję odszraniania oraz filtr przeciwpyłkowy. Jako alternatywne oprzyrządowanie można dokupić moduł Wi-Fi i filtr z jonami srebra. Wszelkie produkty są objęte 3 letnią gwarancją producenta.

lampy

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzatory Hyundai wracają na rynek polski w nowej odsłonie. Marka jest rozpoznawalna głównie jako wytwórca aut, lecz również popularna jest ze swych produktów RTV i AGD. Dystrybutor klimatyzatorów Hyundai posiada pełną propozycję takiego koreańskiego producenta. Zaczynając od klimatyzatorów Split przez wersje multisplit na jednostkach kasetonowych czy też przypodłogowych finalizując. Bardzo ciekawy jest model Titanium, który posiada filtry z witaminą C i z jonami srebra. Przy jednorazowym zakupie klimatyzatora za minimalną sumę 5000 złotych netto, firma dołącza lodówkę z energetycznymi napojami. Przykładowo schładzacz ścienny Hyundai jest sprzętem o wysokiej jakości.

Możemy czyścić filtr przeciwpyłowy samodzielnie pod bieżącą wodą albo przy użyciu funkcji CLEAN. Mocną stroną jest także możliwość starannego ustawienia rotacji wentylatora przy wykorzystaniu sterowania procentowego.